Assassin's Creed Unity- יוביסופט מחלקת את המשחק Far Cry 4 לאלו שרכשו את המשחק

האם קניתם את המשחק Assassin's Creed: Unity? ובכן, אתם מקבלים דברים בחינם מ-Ubisoft!

AC:Unity יביא חידושים שטרם נראו בכותרי המשחק הקודמים

 

אלו שרכשו את המשחק המדובר Assassin's Creed: Unity יודעים שהשקתו הציגה כמה וכמה 'גליצ'ים' ובאגים, אותם Ubisoft ניסתה לתקן בעזרת עדכונים יומיים. לעומת כל זאת, מעריצים מאוכזבים שציפו ל"גומת החן של הדור הבא" על מכשירי ה-PS4 וה-Xbox One, וכמו-כן גם המחשבים האישיים, לא היו מסופקים כל-כך מהעדכונים השוטפים של Ubisoft למשחק. כאות התנצלות, Ubisoft הכריזה אתמול (26.11) שאלו שרכשו את המשחק Assassin's Creed: Unity יקבלו את כל פיסות ההרחבה שיגיעו בעתיד בחינם.

בנוסף לכך, Ubisoft החליטה להוזיל את השוברים התקופתיים (Season Pass) של משחקייה. "אבל למה?" אתם שואלים? ובכן, אלו שקנו את גרסת ה-GOLD של Assassin's: Creed Unity או קנו את השובר התקופתי של המשחק במחירו המלא, יוכלו לבחור משחק בחינם מתוך רשימה ש-Ubisoft בנתה ממשחקיה האחרונים. שימו לב, אלו אינם משחקים מלפני חמש שנים ומעלה, אלא משחקים עדכניים הכוללים גם את המשחק החדש Far Cry 4, שייצא רק החודש.

פוסטר המשחק Far Cry 4 שיהיה זמין בחינם לאלו שרכשו את השובר התקופתי של Ubisoft למשחק Assassin's Creed Unity.
פוסטר המשחק Far Cry 4 שיהיה זמין בחינם לאלו שרכשו את השובר התקופתי של Ubisoft למשחק Assassin's Creed Unity.

 

משחקים אחרי ברשימה כוללים את:

  • The Crew
  • Watch Dogs
  • Assassin's Creed IV: Black Flag
  • Rayman Legends
  • Just Dance 2015
  • וכמובן, Far Cry 4.

כל אלו שיקנו כעת את השובר התקופתי של המשחק, יקבלו גם את Assassin's Creed Chronicles: China, שאינו יחולק בחינם. כל מי שקנה את השובר התקופתי לפני תאריך ההכרזה, יחוייב לממש את שוברו למשחק החינמי עד ה15 במרץ 2015. לכל אדם יינתן רק משחק אחד חינמי, אז בחרו בזהירות.

Ubisoft הודיעה שתשלח מידע בנוגע למימוש המשחק החינמי לרוכשי השובר התקופתי לפני תאריך ההכרזה בקרוב מאוד, אז שימו לב להודעות חדשות מהחברה בימים הקרובים. מצורף מכתב ההתנצלות הרשמי של Ubisoft, מתורגם לעברית:

" יציאתו של המשחק Assassin's Creed: Unity הייתה רגע מאוד משמעותי בשבילי ובשביל צוותי הפיתוח שלנו בכל העולם, שהקדישו כמות בלתי מוגבלת של אנרגיה, רצון, תשוקה וכשרון ליצירת המשחק. בשבילנו, היה זה רגע שיא של שנים של עבודה על טכנולוגיות חדשות, פיתוח של כמה וכמה חידושים מדהימים (הכוללים גם מנוע משחק חדש לגמרי) והאבולוציה של סדרת Assassin's Creed. אנו יודעים שהיה זה רגע גדול בשביל הרבה ממכם כמו-כן, כשחיכתם וחיכתם לקחת חלק בדור הבא האמיתי של משחקי Assassin's Creed.


לצערנו, בהשקה, האיכות הכללית של המשחק הושחתה בעקבות באגים וקשיים טכניים בלתי צפויים. אני רוצה להתנצל מעומק ליבי, וגם מטעמם של צוותי Ubisoft שעבדו על המשחק. בעיות אלו לקחו חלק משמעותי מההנאה שלכם במשחק, והרחיקה רבים מכם מלחוות את הפוטנציאל האמיתי של המשחק.


עבדנו קשות כדי לתקן את הבעיות, עליהן רבים מהשחקנים במשחק דיווחו רבות, ועל העדכונים שהוצאנו מיציאת המשחק ועד היום המתקנים את בעיות אלו. היום, אנו משחררים את העדכון השלישי, המתקן בעיות ספציפיות רבות, המתקשרות ליציבותו של המשחק, התחברותו של המשחק לאינטרנט ולשחקנים אחרים, המשחקיות שלו והתפריטים. 
לכל פרטי העדכון, לחצו כאן

כדי להראות את הכרת התודה שלנו, אני משחריים את הרחבתו החדשה של המשחק, Assassin's Creed Unity Dead Kings, חינמית לכולם. למחזיקים בשובר התקופתי, אנו גם מוסיפים לכם את האפשרות לבחור אחד ממבחר מיוחד של משחקים של Ubisoft בחינם לגמרי. לעוד פרטים על רשימת המשחקים, לחצו כאן

בנוסף לעדכון החדש ולהצעה זאת, אנו מחוייבים להביא אליכם תיקונים עתידיים לבעיות אחרות שצצו אצליכם. לבינתיים, אנא המשיכו לשלוח לנו את תגובותיכם בקשר למשחק- תגובותיכם ימישכו לספק לנו עזרה נוספת לה נזדקק כדי להמשיך ולשפר את האיכות הכללית של המשחק. אנחנו מקווים שעם העדכונים הקרובים, כולם יוכלו להנות באמת מחוויתם במשחק Assassin's Creed Unity.

אנו נמשיך לקוות להפוך את Assassin's Creed לאחת מהסדרות השאפתניות וחדשניות הנמצאות כעת בשוק, ואנו מודים לכם על אהבתכם ואמונתכם אלינו.

בתודה,
ייאניס מאלאט
מנכ"ל Ubisoft Montreal & Toronto."

אז, מה אתם חושבים על העדכון של Ubisoft? האם אתם זכאים לקבל משחק בחינם מהחברה? האם חוויתם באגים וגליצ'ים מוזרים בזמן ששיחקתם במשחק? ספרו לנו הכל בתגובות!

 

מעוניינים לקנות משחקים מסדרת Assassin's Creed במחירים הזולים ביותר? רוצו לCDKeyHouse וקבלו מאיתנו גם קוד הנחה: PCGalaxy.
CDKEY4

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה