חי טוטאטיס! Asterix and Obelix XXL 2 מקבל חידוש!

Asterix and Obelix XXL 2 מקבל חידוש Remastered עם שיפורים ותוספות לא רק לגרפיקה אלא גם למשחקיות עצמה. עכשיו רק צריך לקוות שהשמיים לא יפלו עלינו.

השנה היא 2006, כל ספריית המשחקים של ה-PlayStation 2 מלאה במשחקים שלא מבוססים על קומיקסים צרפתיים קלאסיים. כל ספריית המשחקים של ה-PlayStation 2? לא, סטודיו משחקים אחד,  Étranges Libellules, עומד על שלו ומפיץ לקונסולה את Asterix and Obelix XXL 2 – Mission Las Vegum. המשחק, שלא יצא עד עכשיו לאף קונסולה אחרת, מקבל גרסת Remastered ויצא לכל קונסולה מהדור הנוכחי וגם למחשבים האישיים. Asterix and Obelix XXL 2 נע בין נשחק פעולה לפלטפורמה ועוקב אחר עלילותיהם של הגאלים הבלתי ניתנים לעצירה ומאבקם ברומאים כמו בקומיקס הקלאסי. החידוש למשחק לא מסתפק בחידושים גרפיים בלבד. המשחק יקבל משימות מיוחדות המתקמדות בקרבות, פריטי אספנות שצריך לאסוף ברחבי המשחק שיטת Fast Travel שתעזור לשחקנים לחזור למקומות שכבר היו בהם ואפילו אפשרות לשדרג את מד החיים של הדמויות.

ל-Asterix and Obelix XXL 2 עדיין אין תאריך יציאה רשמי אבל אנחנו כבר יודעים שהוא יהיה זמין עבור קונסולות ה-Xbox One, PlayStation 4 וה-Switch ועבור מחשבים אישיים.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה