5 סדרות קומיקס שכדאי שתכירו לאחר הצפיה ב – Avengers : Age of Ultron

צפיתם בסרט החדש Avengers : age of Ultron והופתעתם לגלות את הדמויות החדשות? אל דאגה לפניכם 5 סדרות קומיקס שיעזרו לכם להכיר יותר מקרוב את הגיבורים החדשים Vision ו-וונדה וכמובן את האויב שמולות הנוקמים ניצבים Ultron.

רבים מכם מכירים את הדמויות הראשיות בסידרת ה – Avengers, בין אם זה מהסרט הקודם או מהסרטים על הדמויות עצמן. אבל בסרט החדש “Avengers : Age of Ultron” נחשפו בפנינו דמויות חדשות שגם הן מצטרפות לעלילה. אז  מרובוטים רצחניים  לאנשים עם כוחות על משוגעים , הנה הקומיקסים שתצטרכו לקרוא כדי להיות מוכנים לסרט ודמויותיו החדשות. (אזהרה: כתבה זו עלולה להכיל מספר ספויילרים אם זה בכתוב או בתמונות המוצגות בכתבה) 

(Avengers Vol. 1 #54-58 (1968

איי שם בשנות השישים הופיעו לראשונה Vision ו – Ultron, שני רובוטים שנוצרות למטרה אחת אך לבסוף דרכיהן במטרות נפרדות. כמו בסרט גם הם נוצרות בזמנים שונים, קודם נוצר Ultron ולאחר מכן הוא יצר את “משרתו” Vision.

avengers_vol_1_54_58

(The Vision and Scarlet Witch Vol. 2 #1-12 (1985-1986

כמעט שני עשורים עברו מאז הופעות הראשונה של Vision לעולם של Marvel. בשנים הללו היו הרבה מאוד שינויים בדמותו והשינוי הכי גדול הוא אהבתו של Vision כלפיי Scarlet Witch הלא היא וונדה. השניים היתאהבו, התחתנו והצליחו ליצור משפחה משלהם. כן, בעולם מטורף כמו של Marvel כל דבר אפשרי. בין אם זה שני ילדים מבולבים שהיתאהבו זה בזו, אחד רובוט והשנייה מוטציה. אבל גם בקומיקסים מאמינים שלכל אחד מגיע לאהוב.

Vision_and_the_Scarlet_Witch_Vol_2_1_12

 

(Avengers Vol. 3 #19-22 (1999

סיפור ‘Ultron Unlimited’ מציג את חזרתו של הרובוט המרושע Ultron המנסה פעם נוספת לחסל את הנוקמים ולהשתלט על כדור הארץ. ישנם הטוענים שחלק מסיפור זה הוא אחד הבסיסים לסרט החדש Age of Ultron.

Avengers_Vol_3_19_22

(Avengers: The Children’s Crusade #1-9 (2010-2012

על וונדה מקסימוף או כפי שהיא ידוע בתור Scarlet Witch המאה ה – 21 לא השפיעה טוב, ובעקבות התמוטטות עצבים “קטנה” היא הרסה את ה – Avengers. כתוצאה מכך קמה קבוצה חדשה וצעירה שיגנו על העולם. סידרת ספין אוף נחמדה בעלת 9 חוברות, אחת מהסדרות האהובות עליי אישית.

Avengers_The_Children's_Crusade_Vol_1_1_9

(Avengers : rage of Ultron (2015

תוהים לעצמכם באיזו סידרה עכשיו נמצאים Ultron, Vision ו – Scarlet Witch? אל תדאגה Marvel דאגו להכל, בסידרה שלוקחת הכל בכיוון חדש לגמריי. איזה “כיוון חדש” בדיוק? ובכן, אולטרון מתחיל את עצמו בכלל בתור כוכב לכת ולאט הופך לצורת חיים משל עצמה. הסידרה תתחיל לצאת ביוני הקרוב, אז אלו שרוצים להתחיל עם קומיקסים, או להכיר את הדמויות טוב יותר ואין לכם כח לעבור על קומיקסים ישנים, זוהי הזדמנות מעולה בשבילכם.

51VmG7nyyaL

 

 

אז בין אם אתם אספנים מנוסים,בעלי עניין חולף או שפשוט הסרט Age Of Ultron הדליק אתכם, הקומיקסים האלו הם חובה במדפיו של כל מעריץ Avengers.

אודות Hellena

I am the amazing Deadpoolio

השאר\י תגובה