הנוקמים יככבו בסדרות של שירות הצפייה של Disney

גיבורי סרטי “הנוקמים” (המשניים לפחות) יככבו בסדרות בשירות הצפייה הישירה של חברת Disney

מאז ההכרזה שרשת Disney עובדת על שירות צפייה משלה שיכלול את כותר Marvel ויהווה תחרות רצינית לשירותים כמו Netflix  ו-Hulu, רבים רצו לדעת מה יבוא מכותר Marvel שבבעלות חברת הענק שיכול להתמודד עם סדרות הגיבורים של Netflix מבית Marvel.

ובכן, להשיג את כוכבי הסרטים האהובים יכול לעזור.

כן, לפי דיווח חדש, כוכבים כמו טום הידלסון (לוקי) ואליזבת אולסון (סקרלט וויץ’) יככבו בסדרות בלעדיות לשירות הצפייה של Disney, עם כוכבים נוספים מתוכננים להצטרף.

אבל, לצערנו הרב, הכוכבים הראשיים כמו רוברט דאוני ג’וניור, סקרלט ג’והנסון, כריס אוונס וכריס המסוורת’, לא ייקחו חלק בסדרות, גם בגלל ש-Disney מעוניינת להתרכז בדמויות המשניות שלא זכו להרבה פיתוח וגם בגלל ככל הנראה שמדובר פה בכוכבי על.

בהתחשב מה שקרה ללוקי ב”הנוקמים: מלחמת האינסוף”, רוב הסיכויים הסדרה החדשה תתרכז בעברו של המכשף ואת הדרדרותו לכוחות האופל.

הסדרה של סקרלט וויץ’ אולי תתרכז בתקופה שבין הסרט האחרון לבין “מלחמת אזרחים” וההשתלבות שלה כנוקמת, או במסע משלה אחרי הסרט הבא של הנוקמים. מה שכן, זו הזדמנות נהדרת להפוך את וונדה למוטנטית על מנת להתאים את הדמות שלה ליקום של Marvel מהקומיקס, כעת ש-Disney רכשה את האקס-מן מ-Fox.

בהחלט יהיה מעניין לראות אילו עוד דמויות יקבלו סדרה משלהן ואני חושב שזה רעיון מצוין להוסיף עוד מורכבות ועד רקע לדמויות שדי התאהבנו בהן.

נדאג לעדכן אתכם עם פרטים נוספים בהמשך לגבי הסדרות המתוכננות עבור שירות הצפייה של חברת Disney.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה