הנוקמים: סוף המשחק ישוחרר בבתי הקולנוע מחדש

נראה שחברת Marvel הולכת לעשות הכל כדי לשבור את השיא העולמי של "אווטר" ולשחרר לבתי הקולנוע עם קטעים נוספים את "הנוקמים: סוף המשחק"

הסרט הגדול ביותר של השנה הוא ללא ספק "הנוקמים: סוף המשחק", רק תקראו את הביקורת שלנו לסרט. הסרט שנתן לנו סיום אפי לריצת היקום היסנמטי של Marvel עוד מהדהד בראשם של מעריצים עם סצנות בלתי נשכחות ומקור למאות Memes שונים. כך שזה לא מפתיע שהסרט הוא השני הרווחי ביותר בכל הזמנים בקופות הקולנוע מסביב לעולם, אבל את המקום הראשון עדיין מחזיקה ההצלחה המדע בדיונית של ג'יימס קמרון, "אווטר".

פעם אחרונה שבדקנו, הסרט של הנוקמים עמד על רווח מדהים של 2.744 מיליארד דולרים, אבל "אווטר" עדיין החזיק בשיא עם 2.788 מיליארד דולרים ועם כמות ההקרנות המועטה שנשאר לסרט של Marvel, הסיכוי לסגור את הפער של 44 מיליון הדולר הוא די קלוש. ובכן, לא עוד, מסתבר.

חברת Marvel הודיעה שהיא משחררת מחדש את הסרט לאקרנים בסוף השבוע הבא עם קטעים שלא היו בגרסה המקורית של הסרט. קווין פיג אישר בראיון:

אנחנו עושים את זה, אני לא יודע אם זה הוכרז ואני לא יודע כמה זמן… כן, אנחנו עושים את זה בסוף השבוע הבא.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

כבר מספר מעריצים הראו את מרות רוחם שהם יצטרכו לצפות פעם נוספת בסרט על מנת לראות מה הם פספסו ושהסרט לא שוחרר במלואו, אבל נראה שכעת המטרה של Marvel ו-Disney זה לכבוש את המקום הראשון הנחשק של הסרט הרווחי ביותר בכל הזמנים.

מה אתם חשבתם על ההכרזה? האם תלכו פעם נוספת לראות את הסרט לפני היציאה של "ספיידרמן: רחוק מהבית"? ספרו לנו בתגובות

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה