הטריילר המלא של הנוקמים: מלחמת האינסוף כבר כאן

אחרי שחיכינו כל כך הרבה זמן לראות עוד מסרט הקומיקס הגדול בכל הזמנים, אנחנו מקבלים סוף סוף טריילר מלא של הסרט "הנוקמים: מלחמת האינסוף"

כשהטריילר הראשון של "הנוקמים: מלחמת האינסוף" הגיע אלינו, קיבלנו צמרמורת מהצפייה לסרט הגדול ביותר בתולדות ז'אנר הקומיקס והקולנוע בכלל. הצפייה רק גברה עם ההקדמה של מועד הסרט מהתאריך המקורי במאי ל-27 באפריל על ידי חברת Marvel. כעת, אנחנו נרגשים ומוכנים לגמרי לראות את הסרט המסיבי, תודות לטריילר המלא של הסרט, שמגיע אלינו פחות מחודשיים לפני יציאת הסרט.

הטריילר החדש, שתראו למטה, באופן מפתיע מצליח לתת לנו הרבה גם מבחינת שיתופי הפעולה שתמיד רצינו לראות וגם מבחינת העלילה.

הדבר הראשון ששמתי לב אליו, זה שאנחנו רואים מה קרה מיד בסוף של "תור: ראגנרוק", אחרי שהספינה של ת'אנוס עצרה את תור ואחיו לוקי כדי להשיג את אבן האינסוף, התסאראק. ת'אנוס מוחץ את ראשו של תור וזה נראה שלוקי נותן את אבן האינסוף כדי להציל את אחיו מאשר איזשהו שיתוף פעולה עם הטיטאן.

אנחנו זוכים לדיאלוגים די משעשעים בין סטארק וסטארלורד וגם בין פיטר וד"ר סטריינג', אבל בדומה לטריילר הראשון, האקשן גונב את ההצגה ואנחנו זוכים לראות קרבות אפים בין ת'אנוס וחסידיו והנוקמים.

אנחנו גם נזכה לראות בסרט את סיפור הרקע של גאמורה ות'אנוס, אביה, משהו שאני שמח שהכותבים לא שכחו להתייחס אליו וככל הנראה יהיה מרכיב מאוד דרמטי בעלילת הסרט. אבל מה שהיה החלק האהוב עליי בטריילר הוא העימות בין קפטן אמריקה ות'אנוס, ואת ההפתעה על פניו של הטיטאן כשסטיב רוג'רס מצליח לעצור את ידו העוצמתית.

"הנוקמים: מלחמת האינסוף" הולך להיות אחד הסרטים הכי מצליחים בהיסטוריית הקולנוע, אני לא יודע מה איתכם, אבל אני מוכן ומזומן לראות אותו ב-27 באפריל.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

תגובה אחת

  1. הטריילר רומז שקפטן אמריקה הולך להיות גיבור הסרט, ואולי ישלם בחייו כאשר יציל את כדור הארץ

השאר\י תגובה