אוזניות ה- BackBeat GO 3 הגיעו לישראל ומציבות רף חדש לאוזניות בחיבור Bluetooth

חברת Plantronics הציבה רף חדש לכל חברות האודיו בעולם עם אוזניות ה- BackBeat GO 3 החדשות שלה

אף אחד לא אוהב להתפשר כשזה מגיע למוזיקה, בעיקר באוזניות. על פי חברת Plantronics, גם עם אוזניות אלחוטיות תוכלו לא להשתפר על האיכות, עם אוזניות חיבור ה-Bluetooth החדשות שהגיעו לישראל, ה-BackBeat GO 3, שיאפשרו למשתמשים את החופש שבאלחוטיות מבלי לאבד את אמינות האודיו. במהלך סקירה של מפרט האוזניות נראה שכל מילימטר של האוזניות עוצב לשם מטרה מסוימת – החל מהדרייברים של הרמקול ועד לכוונון המדויק של הצליל – כדי לספק חווית שמיעה מיטבית. בכל צד של האוזניות תמצאו דרייברים של שישה מילימטר, אשר מעניקים רמת צליל רחבה יותר וטווח של תדרים המספק צליל טבעי, בנוסף לצלילים גבוהים ונמוכים המאוזנים בצורה מושלמת.

כמו כן, אוזניות ה-BackBeat GO 3 הצנועות, אך האופנתיות, מאפשרות לאנשים לשלוט במוזיקה ובשיחות שלהם ללא הצורך בחיפוש מתמיד אחר הטלפון שלהם – דילוג על שירים, התאמת עוצמת הקול, הפעלת Siri או Google Now או אפילו מענה לשיחה – כל זה יכול להיעשות מבלי לגעת בטלפון הנייד. האוזניות עוצבו כדי לאטום בפנים את הצליל ולחסום את הרעש החיצוני והן כוללות שלוש כריות אוזניים בגדלים שונים לצורך התאמה נוחה ויציבה וכדי לוודא שיישארו במקומן כאשר אתם בתנועה. בנוסף, האוזניות מספקות עד ל-6.5 שעות של זמן האזנה בטעינה בודדת.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה