תצוגת ה-E3 של Bandai Namco – אתם מוכנים לזה?

כנס E3 היה אכן כנס מרשים, מאחר והרבה חברות גדולות השתתפו בו, כמו Bandai Namco, שהכריזה על מספר די גדול של משחקים.

הדבר הראשון עליו Bandai Namco דיברה, הוא המשחק החדש שלה שיצא בחורף 2016, Dragon Ball Xenoverse 2, שיבוסס על ההצלחה של המשחק הקודם, ויעשו בו כמה שיפורים, כדי להפוך אותו למשחק מהנה יותר. החברה לא ממש הכריזה על המשחק, אלא דיברה על דברים חדשים שיהיו, כמו העובדה שהעיר המרכזית במשחק תהיה גדולה פי 7 מהעיר המרכזית במשחק הקודם, והיא תיקרא Conton. בעיר הזו תוכלו לקחת משימות, להילחם, לקנות, להתאמן ועוד. בנוסף לכך, העיר תוכל להכיל כ-300 שחקנים בו זמנית, לכל גזע יהיו תגמולים שונים במשימות, והמשחק ירוץ על 60 FPS בכל הפלטפורמות.

הדבר הבא שעליו נדבר, הוא הכותר הבא בסדרת משחקי המכות הפופולארית, Tekken 7, שהוכרז רשמית עבור קונסולת ה-PlayStation 4, ה-Xbox One, וגם (תאמינו או לא) למחשב האישי, בפלטפורמת Steam. המשחק יביא סטנדרט חדש בגרפיקה, כאשר הוא ישתמש במנוע היפהפה: Unreal Engine 4. המשחק יכיל מצבי משחק ושיפורים שלא נראו במכונות הארקייד המכילות אותו, יחד עם סיפור שמביא אתכם קרוב יותר אל הרקע של המשחק. יחד עם אלו, אתם תוכלו לבחור בשחקנים חדשים יותר, כמו שאהין, קאטארינה, קלאודיו, ג’וזי ועוד. Tekken 7 יצא למחשב האישי ולקונסולות השונות בשנת 2017.

Tekken

הדבר הבא שנדבר עליו, הוא המשחק הבלעדי עבור ה-PS Vita, המבוסס על סדרת האנימה המצליחה, Sword Art Online: Hollow Realization. במשחק אתם נכנסים אל תוך משחק ה-VRMMORPG הקרוי Sword Art: Origin, הבנוי על שרתי המשחק Sword Art Online, אך זהו לא המשחק שממנו קיריטו ברח לפני כמה שנים. Sword Art Online: Hollow Realization הוא משחק שיגרום לאוהבי האנימה להישאב אליו בקלות, ויאפשר לכם לחקור את העולם הנרחב של Sword Art Online, בתחילת שנת 2017.

Sword Art Online Hollow Realization

המשחקים הבאים עליהם אנחנו נדבר הם שני משחקים הממשיכים את סאגת God Eater, שהם God Eater: Resurrection שבעצם יהווה גרסה משופרת עבור God Eater Burst, שיצא לקונסולת ה-PSP, ולמעשה עבר חידוש כדי להתאים לסטנדרטים הגבוהים יותר של הגראפיקה המודרנית. המשחק הבא עליו נדבר הקשור ל-God Eater, הוא God Eater 2: Rage Burst, שיהיה המשך ל-God Eater 2, ויתן לכם לשחק מעבר ל-100 שעות משחק (כמות די מכובדת), ויציג דמויות חדשות, מתקפות חדשות,ועוד. השחקנים יוכלו גם לשחק יחד עם עוד 3 שחקנים אחרים, כדי להביס את המפלצות החזקות ביותר. שני המשחקים יאפשרו משחקיות בין פלטפורמות, ויצאו ב-28 ביוני וב-30 באוגוסט (בהתאמה) עבור המחשב האישי, קונסולת ה-PS VITA וקונסולת ה-PS4.

המשחק הבא עליו נדבר הוא גם משחק אנימה, והוא מבוסס על האנימה Jojo’s Bizzare Adventure, כאשר המשחק עצמו יקרא Eyes of Heaven, והוא יצא ב-28 ביוני בלעדית עבור קונסולת ה-PlayStation 4. המשחק מפותח על ידי המפתחת הידועה, CyberConnect2, שפיתחה משחקי אנימה רבים ומוצלחים. המשחק יוצר עלילה מקורית שמפוקחת על ידי היוצר המקורי של המנגה, הירושיקו אראקי. המשחק יאפשר לכם לשחק עם יותר מ-50 דמויות שונות, במצבי משחק שונים ובסגנון משחק מיוחד של 2 על 2.

JOJO’S BIZARRE ADVENTURE EYES OF HEAVEN

המשחק הבא עליו נדבר, הוא משחק נוסף המבוסס על סדרת Gundam, והוא נקרא Mobile Suit Gundam Extreme VS Force. עולם חדש לגמרי מגיע אל המשחק, כאשר יהיו גם קרבות קבוצתיים נרחבים, וגם קרבות בהם תשתתפו לבד מול המחשב או שחקנים אחרים, ובהם תשלטו בשדה הקרב גם מנקודת מבט של גוף שלישי או מהצד העילי הטקטי יותר של המפה. קרבות קבוצתיים נותנים לכם לשלוט על תזוזות ופעולות היחידות שלכם, כאשר הן נלחמות ומתחרות באויב. המשחק יצא ב-12 ביולי עבור קונסולת ה-PS VITA.

MOBILE SUIT GUNDAM EXTREME VS-FORCE

המשחק שנדבר עליו עכשיו, הוא משחק שמשלב משחקיות תלת מימדית המבוססת על זמן עם סביבות שנוצרות בפרוצדורליות, מפלצות, ואוצרות (משחק שסוגו קרוי “Roguelike”), והוא קרוי Necropolis. האלמנטים הללו,יחד עם סגנון האמנות הססגוני של המשחק, הטון המיוחד שלו, והכניסה הקלה למצב ה-Co-Op, יוצרים חווית משחק יחידה במינה. השחקנים יוכלו ליצור, לחקור, לשפר ולהשתמש ביכולות שלהם ככל שהם מתקדמים עמוק יותר אל העלילה, בצינוק שמשתנה תמיד. המשחק יצא בקיץ עבור המחשב האישי והקונסולות השונות.

Necropolis

המשחק האחרון עליו נדבר היום, הוא Eternal Crusade – משחק חדש בסדרת Warhammer 40,000. המשחק הזה הוא משחק יריות בגוף שלישי, המפותח על ידי Behaviour Interactive. במשחק הזה, אתם צריכים לתכנן את האסטרטגיה שלכם, ולהוביל את היחידות שלכם כדי לתקוף ממלכות, להגן על המבצרים שלכם, ולצלול אל העולם התחתון כדי להילחם בטיראנידים. השחקנים חייבים לעבוד בהרמוניה בתוך ומחוץ לשדה הקרב, כדי להתקדם עם הכת שלהם ולנצח את האויב. Warhammer 40,000 : Eternal Crusade יצא בספטמבר השנה.

Warhammer 40,000  Eternal Crusade

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה