טיזר ראשוני יצא למשחק Batman: Arkham Origins

Warner Bros הוציאו היום (ה-16 במאי) טיזר ראשוני למשחק Batman: Arkham Origins ,כאשר הטריילר המלא הובטח לצאת ב-20 לחודש

לכולנו יצא לשמוע על משחקי הבאטמן, בין אם זה Arkham City או Arkham Asylum. לשחק בהם זאת חוויה, הגראפיקה מעולה והעלילה מעניינת. מאז ומתמיד משחקי הבאטמן היו אסטרטגיה או חשיבה, אך המשחקים האחרונים בסדרה הכניסו אותנו לנעליו של איש העטלף מגוף שלישי והראו לנו מקרוב את סאגת האיש שלא פעם אף ראינו סרטים עליו.

Warner Bros , אישרו את יציאתו של המשחק הבא בסדרת איש העטלף ב-25 לאוקטובר השנה לקונסולות העכשוויות והמחשב האישי. היום, זכינו לקבל הצצה ראשונית למשחק הבא שיחזיר אותנו לעברו של באטמן, כאשר המשחק הקרב ובא מתרחש לפני ההתרחשויות שזכינו לעבור בשני הכותרים הקודמים בסדרה.

 

בטריילר ניתן לראות את באטמן נלחם נגד מישהו, כרגע לא ניתן לדעת במי מדובר בדיוק. כעט,בואו ואני יספר לכם מספר פרטים מעניינים על המשחק (כי אני אוהב אותכם 3> ):

  • המשחק החדש יהיה משחק עולם פתוח, ועכשיו נוכל לטייל לא רק בגוטהם הישנה, אלה נוכל גם למצוא את עצמנו במהלך המשחק נמצאים באיזור "גוטהם החדשה". שטח מפת המשחק יהיה בערך כפול מהשטח במשחק הקודם בסדרה, Arkham City.
  • כמו שהזכרתי מקודם, המשחק הבא בסדרה מתרחש מבחינה עלילתית עוד לפני המשחקים הקודמים בסדרה, בימים שבהם באטמן היה עוד צעיר (מכאן שם המשחק "באטמן מקורות") וכן, אם ניחשתם אז כנראה שניחשתם נכון. אקראם עדיין לא הפכה לבית כלא ענק.
  • במשחק נזכה לראות שלג בכל פינה והאווירה תהיה חגיגית, מכיוון שהמשחק מתרחש לקראת השנה החדשה, קריסמס.
  • עלילת המשחק במספר שורות: "מסכה שחורה" מוכן לשלם הרבה מאוד כסף על מנת שאתה- באטמן תירצח. לכן במהלך המשחק ניתקל בשמונה מהמתנקשים הטובים בעולם שינסו לגמור את הסאגה של איש העטלף כאשר עוד היה צעיר, ובנוסף לכך יהיה עלינו להוכיח למשטרה המקומית שאין אנו משתפים פעולה עם "מסכה שחורה".
  • המשחק עם באטמן הצעיר, יאפשר למעריצים והגיימרים בעולם להיזכר בדמויות,רעוינות, בדינאמיקה בין הגיבור לדמויות השונות ואף לרענן את העולם.
  • במשחק נוכל לבצע מהלכים חדשים שלא יכלנו במשחקים הקודמים על מנת להביס את האויב, ואף נזכה לגלות שיש בכיס שלנו מכשירים חדשים כמו "שלט הטפר" שיאפשר לנו לבחור שני אויבים/חפצים ולגרום להם לעוף אחד לכיוון השני.
  • במשחק פועלת מערכת "המבוקש" שתאפשר לנו לרדוף אחרי מבוקשים בעיר כדי להתאוורר קצת מהעלילה.
  • נזכה להילחם נגד האויב המושבע של באטמן, הפינגויין!

 

בואו לדון על כל דבר אחר בפורום האתר
לעוד כתבות חמות מעולם הגיימינג, אתם מוזמנים להגיב ולדרג (:

מכירים עוד על משחקים? רוצים לכתוב כתבות באתר? לעזור להתפתחות האתר? לכתוב מדריכים?
צרו קשר בדף המשוב שלנו – בואו להיות חלק מצוות האתר שלנו!

אודות Vadim

אני מנהל צ'אנל גיימינג ישראלי המעלה סרטונים בעלי תוכן רחב במספר מגוון מאוד של נושאים, משחקים וסוגי עריכות. fpsrullers

השאר\י תגובה