באטמן הבדיחה ההורגת – טריילר

וורנר ברודרס ודי סי מוציאים סרט אנימציה חדש של באטמן והג'וקר, 'באטמן הבדיחה ההורגת'.

באטמן הבדיחה ההורגת הוא אחד הרגעים הפסיכיים ביותר של הג'וקר שייתן לנו תזכורת כמה אפל ורע הוא יכול להיות, האנימציה נראית מושקעת מאד והעיצוב של הג'וקר מוצלח, הטון שלו מתאים בדיוק לדמות, עם המדובב המוכר שלו מארק המיל, אז יש למה לצפות. הסיפור לפי הקומיקס הוא מאד גרפי, אפל, מותח והעובדה שהסרט גם כנראה יהיה מוגבל מגיל 17 ומעלה, משמחת אותי מאד, כי הסיפור עצמו רציני ולא הייתי רוצה שייקחו רעיון כזה טוב ויגבילו אותו בשביל שזה יהיה משהו משפחתי, ילדותי , שיהרוס את האווירה והמסר הכבד של הסרט.

העובדה שהם החליטו לתת את באטמן הבדיחה ההורגת רק בזמן האחרון, למרות שהוא קיים כבר הרבה זמן משנות ה-80 למעשה, זה בגלל כמה שהוא מזעזע ומלחיץ, האנשים שעובדים על הסרט חלקם עבדו בבאטמן המצויר והמוכר משנת 1992, האנשים שעובדים על הסרט, לקחו את המדובבים הישנים והמוכרים של באטמן מהסדרה וזה כבר נקודה להערכה על ההשקעה, העבודה שלהם מראה כמה אכפת להם, מארק המיל ביקש ספציפית שאם הוא יחזור לדובב את הג'וקר זה יהיה בשביל התפקיד הזה, רק מהעובדה ששם הג'וקר הוא הכי אכזרי לדעתו.

בסיפור הזה נדע איך הכל התחיל ובו מגלים קצת יותר על הג'וקר, נבין קצת אותו ובכלל העלילה סובבת אותו יותר מבאטמן עצמו, הטריילר לא משקף את זה מספיק אבל הסרט עצמו באמת קשה לצפייה, עם הרבה מתח, מאד פסיכולוגי ואני ממש מקווה שהם יהיו אמתיים לקומיקס, ילכו עד הסוף, כי זה באמת סיפור חזק מאוד עם הרבה תובנות, שלא ינסו להפוך את זה למשהו משפחתי לילדים בני 13 כי זה באמת יהיה בזבוז, שיהיה אפל, בוטה, כבד, עם ג'וקר פסיכי ובמיוחד אחרי הכישלון בקופות עם באטמן נגד סופרמן אני מאד מקווה שהסרט יעמוד בציפיות כי יש לזה פוטנציאל ענק.

אני כן ממליץ לנסות לראות אותו , התאריך המשוער ליציאת הסרט כרגע הוא ה-1 ליולי 2016, לא בטוח שהסרט יוקרן בבתי הקולנוע בארץ אבל כן יצא דיסק בלוריי של הסרט לכל האספנים ומעריצי באטמן למיניהם.

אודות avi

אבי בכבוד בן 27 חיי על משחקי מחשב, אנימה יפנית, סדרות, וכמובן קולנוע. לומד מדעי המחשב בתקווה לסיים יום אחד ואוהב לחפור על סרטים :]

השאר\י תגובה