תלבושות באטמן וסופרמן הקלאסיים מוצעים למכירה

תלבושות מהסרט "באטמן חוזר" של שנת 1992 והסרט "סופרמן "משנת 1978 מוצעים למכירה פומבית.

באטמן וסופרמן הם שני גיבורי העל הכי מוכרים בעולם, יצאו לשתי הדמויות כל כך הרבה סרטים וסדרות שאפילו אם לא הרמתם בחיים שלכם חוברת קומיקס, אתם יודעים מיהם האביר האפל ואיש הפלדה, ומכירים את תלבושות הגיבורים האייקונים.

באטמן, שאותו גילמו מספר רב של שחקנים, תמיד קיבל ביקורת חיובית על סרטיו והדמות שלו, אבל עבור רבים (כולל אני) הבאטמן הכי טוב עד כה היה עם מייקל קיטון בתפקיד בסרטיו של טים ברטון משנת 1989 ו-1992. סופרמן לעומת זאת, כמעט כל גרסה של סופרמן, חוץ מהגרסה של 1978, שנואה והרבה פעמים מקבלת ביקורת כי לעולם לא תשתווה לגרסה שגילם כריסטופר ריב המנוח, למרות שהסרטים היו מגוכחים (ובמקרה של 3 ו-4, פשוט גרועים), תמיד דמותו של סופרמן נראתה הכי נכונה כאשר כריסטופר ריב לבש את החליפה עם ה-S האדום על גבי צהוב.

אז אם אהבתם כל כך התלבושות של שני הגיבורים האייקונים האלו, הם כעת מוצעים למכירה פומבית עד ה-26 בינואר, החליפות עצמן מהפקת הסרט יעלו למי שמעוניין לא מעט דמי כיס, החליפה של סופרמן מהסרט הראשון תמכר החל מהסכום 40 אלף דולר והחליפה של באטמן מהסרט "באטמן חוזר" משנת 1992 תמכר החל מהסכום 35 אלף דולר.

כמובן שהרבה רואים את זה בזבוז כסף אבל יש מספיק אנשים עם כסף בצד ואהבה אדירה לסרטי הנוסטלגיה של DC לפני שאפילו סרטי גיבורי על היו פופולרים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה