"חדשות גדולות" יפורסמו על Battlefield 4 בחשיפה של ה-Xbox הבא

בטוויטר של סדרת המשחקים Battlefield פורסם הבוקר ציוץ לכך שמידע רב על המשחק המצופה שסחף אחריו מליוני מעריצים הולך להתפרסם בקרוב מאוד

בציוץ נאמר ש"מידע רב" הולך להתפרסם על הכותר הבא בסדרת הבאטלפילד, כאשר החברה Microsoft תחשוף את קונסולת הXBox הבאה שלה. אם זה נכון, אז באטלפילד 4 אינו המשחק היחיד שנזכה לראות באותו הלילה מהחברה EA. המשחק FIFA 2014 הולך להיחשף בתערוכה, ומשחק נוסף מסדרת הקרבות UFC ששמו עדיין אינו ידוע גם מצופה להופיע במהלך אירוע השקת ה-XBbox עוד פחות מחודש בתערוכת ה – E3, שאותה תוכלו לראות באינטרנט בצפייה ישירה.

ניתן לראות שהחברה EA "הכריזה" על שותפות עם החברה Microsoft, מה שיגרום למשחקים של EA שיוכרזו בתערוכה להתפתח באופן אקסקלוזיבי יותר לאקס בוקס החדש. יכולה להיות האפשרות שבעלי קונסולת ה XBox יקבלו יותר הרחבות הורדה או יותר אקסלוסיביים מחברת EA.

בדומה לכך, Activision "הכריזה" על שותפות עם Sony במהלך החשיפה של ה- PlayStation 4 , וכתוצאה מכך המשחק Destiny שצפוי לצאת יקבל תוכן נוסף שיהיה רק לבעלי ה- PlayStation.

המשחק שעשה לא מעט רעש, Call of Duty: Ghosts גם מצופה להופיע באירוע חשיפת ה- XBox. אירוע חשיפת ה- XBox של מייקרוסופט יתרחש במאי 21.

 

בואו לדון על כל דבר אחר בפורום האתר
לעוד כתבות חמות מעולם הגיימינג, אתם מוזמנים להגיב ולדרג (:

מכירים עוד על משחקים? רוצים לכתוב כתבות באתר? לעזור להתפתחות האתר? לכתוב מדריכים?
צרו קשר בדף המשוב שלנו – בואו להיות חלק מצוות האתר שלנו!

אודות Vadim

אני מנהל צ'אנל גיימינג ישראלי המעלה סרטונים בעלי תוכן רחב במספר מגוון מאוד של נושאים, משחקים וסוגי עריכות. fpsrullers

4 תגובות

  1. נראה לי זה המשחק שאני מחכה לו הכי הרבה … מכל מה שיוצג בתערוכה

  2. משחק טוב, אני אישית מחכה לקוד יותר מזה אבל אשמח לעוד משחק יריות מעולה!

  3. משחק סוס מבטיח אחד הסוסים….

השאר\י תגובה