האם יבוא כותר חדש לסדרת המשחקים ?
האם יבוא כותר חדש לסדרת המשחקים ?

Battlefield Hardline – ההרחבה Getaway תגיע בינואר

EA הכריזה שההרחבה הבאה למשחק שלה, Battlefield Hardline תגיע בינואר, 2016 עבור שחקני הפרימיום של המשחק.
מי שלא זוכר, שחקני פרימיום מקבלים גישה מוקדמת להרחבות וככל הנראה ששאר השחקנים יקבלו את ההרבחה בסוף אותו החודש.

ההרחבה החדשה תקרא Getaway והיא השלישית במספר, היא תכלול 4 מפות חדשות: Pacific Highway, Double Cross, Train Dodge ו-Diversion ויחד איתן נקבל מוד חדש בשם Capture the Bag.
בנוסף לתוספות העיקריות הללו, בצד נקבל גאדג’ט חדש, נשק חדש, 4 רכבים חדשים, 4 צבעי הסוואה חדשים ו-3 נשקים חדשים עבור קלאס ה-Mechanic.
כמו כן, יתכן ויחד עם ההרחבה יגיע עדכון שיוסיף עוד תוכן חינמי, עליו כנראה נשמע בהמשך.

ההרחבה Getaway תגיע אל כל הפלטפורות עליהן רץ המשחק, אבל בשביל אלו שעוד משחקים במשחק הקודם בסדרה – Battlefield 4 (כמוני), אתם בוודאי שמחים לדעת שההרחבה החדשה – Legacy Operations כבר זמינה בחינם!
ההרחבה זמינה לכל הפלטפורומות והיא מביאה איתה את המפה Dragon Valley מ-Battlefield 2 אשר עברה חידוש ועיצוב מחדש, כמו כן בוצעו ליטושים לקוד (Netcode) של המשחק, יציבות ושיפורי אודיו.

ולפני שאני שולח אותכם לשחק בהרחבה החדשה, אם אתם זוכרים, לא מזמן סיפרנו לכם על רשומה חדשה באתר IMDB שרמזה לנו על הגענו של משחק Battlefield חדש בסדרה, עכשיו אפשר להיות רגועים, כי השמועה אושרה עם ההכרזה הזו בטוויטר של Dan Vaderlind – במאי צוות הפיתוח של DICE.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה