חמסה עליכם – טריילר חדש ל-Battlefield V

חם – רותח מהתנור, טריילר חדש לאחד ממשחקי היריות האהובים לוקח אותנו חזרה אל הזירה שכולם אוהבים בגרפיקה שכולם יאהבו, קבלו את Battlefield V – טריילר ונחזור לקרב.

אחרי שחברות הגיימינג הגדולות הבינו שלחיצה עתידנית נתפסת כמגוחכת בעיניי השחקנים (ולו רק בגלל היותר מדי הגזמות שרצות שם) הם הבינו שהדבר האוב ביותר שיכניס כסף ויחזיר תהילה שנעלמה לה, זה לחזור לימי מלחמת העולם.
אז בסיבוב הקודם היינו במלחמת העולם הראשונה (Battlefield 1) עם משחקיות וגרפיקה מדהימות ועכשיו המשחק באטלפילד חוזר בסיבוב נוסף אל זירת מלחמת העולם השנייה עם המשחק Battlefield V.

חברת המשחקים DICE יחד עם EA חשפו היום את הטריילר הראשון למשחק יחד עם כל מיני רמיזות והדלפות לגבי מה שיהיה, בין הדברים משימות שיהוו יום בחיי הדמות, רמות ריאליזם שטרם פגשנו, חזרתו של מצב ה-Co-op לחובבי הז׳אנר, מגוון מפות עצום גם למשימות וגם ל״שריפת זמן״ און ליין (אני טיפוס של קמפיינים…) שיהיו בחינם בניגוד לכל הפעמים האחרות שצריך לשלם (המחאה עבדה) והכי הכי הכי חשוב – תאריך השקה: 19.10.

חובבי אססין קריד יזהו את התאריך במיוחד כי זה תאריך ההשקה של כמעט כל משחק בסדרה.
מתרגשים? גם אני, תחזרו לסיבוב נוסף בטריילר, תחזרו להתאמן כי יש לי הרגשה שהקרבות לא הולכים להיות קלים.
Hoorah

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה