BattleTech
BattleTech

המשחק BattleTech מגיע באפריל, רכישה מוקדמת זמינה עכשיו!

המשחק אסטרטגיה מבוסס תורות החדש BattleTech של חברת Harebrained Schemes, מקבל תאריך שחרור לאפריל, האפשרות לרכישה מוקדמת כרגע זמינה!

Harebrained Schemes משחררת את משחק האסטרטגיה מבוסס תורות החדש שלהם BattleTech, משחק קרבות אסטרטגי שאתם המפעילים של רובוטי ענק שניתן לשים עליהם כלי נשק ועוד כל מיני דברים נחמדים. תאריך השחרור נקבע לחודש אפריל עם זאת אין לנו יום ספציפי (וכשנדע…גם אתם תדעו!). את המשחק תוכלו לרכוש ברכישה מוקדמת בעלות של כ-40$ כמובן שהמחיר עלול להשתנות לכאן או לכאן. מי שמעוניין, יש גם אפשרות לרכוש ערכת דלוקס דיגיטלי ב-50$ (כן כן, גם כאן המחיר נתון לשינוי) שכוללת את הפסקול, חוברת אומנות דיגיטלית וכל מיני טפטים למחשב.

המפיצה של המשחק Paradox Interactive שחררה גם טריילר שמסביר את הבסיס ללחימה, כל מיני מצבים שבהם הרובוט שלכם יכול להיתקע בהם ועוד כמה דברים מגניבים. רוצים רובוט שיכנס ברובוטים כמו גיבור וירסק אותם פנים מול פנים, קיבלתם!, רציתם רובוט מצויד מכאן עד להודעה חדשה בכלי נשק לטווח רחוק, גם את זה קיבלתם! האפשרויות עצומות.

המשחק יהיה זמין עבור המחשב האישי ובנימה זו הנה לכם הטריילר, תהנו!

https://www.youtube.com/watch?v=3HereJw4XP4

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *