Bethesda

סיכום ההופעה של Bethesda ב-E3 2016

מ-Fallout 4 ב-VR עד ל-The Elders Scrolls V: Skyrim Remastered, הנה כל מה שהוצג לנו בהופעה של Bethesda באירוע E3.

Bethesda לקחה חלק באירוע הגדול E3 גם השנה, והיו לה כמה דברים מעניינים להראות לנו הפעם.
אם לא השקמתם קום כמותנו ונמנמתם לכם בשעות הלילה, אנחנו כאן כדי לסכם לכם את האירוע הגדול של Bethesda, ואם במקרה גם פספסתם את האירוע של EA ב-EA Play תוכלו לקרוא את הסיכום שלנו כאן באתר.

ההכרזה של Prey וטריילר חדש

התגעגעתם? Prey חוזר לקונסולות ה-Xbox One, PS4 ולמחשב האישי בשנת 2017, וכמובן שלא יכלו להשאיר אותנו בלי טריילר נחמד בכדי להעלות לרכבת ה-הייפ.
אתם מוזמנים לצפות בטריילר בעצמכם כעת ולהחליט מה דעתכם על המשחק ממבט ראשוני:

The Elder Scrolls Skyrim- גרסת Remaster

אם כבר מדברים על חזרות, המשחק המצליח The Elder Scrolls Skyrim יקבל גרסה מחודשת- הטריילר גרם לרעש רב באולם ובהחלט נראה כי המעריצים מחכים כבר לשחק ב-Skyrim עם גרפיקה משופרת, ואם עוד לא צפיתם בו- הגיע הזמן:

בנוסף, הטריילר גם מציג את האפשרות להוסיף מודים בקונסולות, אותה האפשרות שנוספה לא מזמן ל-Fallout 4.

בהודעה מ-Bethesda נמסר כי אלו שקנו את משחק הבסיס ואת כל הרחבותיו, או את ה-Legendary Edition ב-Steam, יקבלו באופן אוטומטי את החידוש. The Elder Scrolls Skyrim Special Edition ישוחרר לקונסולות ה-Xbox One, PS4 ולמחשב האישי ב-28 באוקטובר.

Fallout 4 מגיע ל- HTC Vive בשנת 2017

Fallout 4 יקבל בשנה הבאה גרסת VR (מציאות מדומה) אשר יעבוד על ה-HTC Vive. כבר התלהבתם? חכו- יש עוד!
סרטון אשר הוצג באירוע מציג מספר הרחבות אשר ישוחררו למשחק בעתיד ובין השיפורים שהם יוסיפו נמצאות האפשרויות לבנות Vault משלכם, מעליות ועוד הרבה!

אלו בהחלט חדשות מרגשות לשחקני Fallout 4 שאוהבים לשרוף על המשחק זמן, ואם אתם שחקנים כאלה- יש לכם למה לצפות!

The Elder Scrolls Legends- משחק קלפים אסטרטגי חדש

המשחק החדש בסדרת The Elder Scrolls יהיה בעצם משחק קלפים!
Bethesda סיפרה לנו שלמשחק, שהוכרז בכנס של השנה שעברה, יהיה סיפור ודמויות מושקעות ביותר, ובחירות שונות אשר יהיו משמעותיות יותר מכל משחק אחר שקיבלנו עד כה בסדרה.
וכמובן שבנוסף למידע היא גם הציגה לנו טריילר חדש, ולדעתי המשחק נראה נחמד ולא יותר, אך יכול להיות שאתם דווקא תחשבו אחרת- צפו בטריילר והחליטו:

המשחק יגיע לא רק אל המחשב האישי ול-iPad אלא גם ל-iPhone, Mac ו-Android מאוחר יותר השנה.

Quake Champions- הכרזה וטריילר ראשון

Quake מצטרף גם הוא לחגיגה עם משחק חדש בשם Quake Champions. אין הרבה מה לספר על המשחק החדש לפי הטריילר, אבל אנחנו בטוחים שכל מעריצי ה-Oldschool מתרגשים בטירוף מהמשחק. החברה הודיעה שמידע נוסף על המשחק, שאנחנו לא יודעים יותר מידי עליו, יגיע ב-Quakecon באוגוסט.

DOOM מקבל דמו חינמי ומצבי משחק חדשים למצב מרובה המשתתפים

אם עוד לא שיחקתם ב-DOOM ואתם מתלבטים אם לרכוש אותו או לחכות, תוכלו לנסות את הדמו החינמי שישוחרר למשחק השבוע, הכולל את השלב הראשון של המשחק בדומה לגרסת ה-Shareware של המשחק המקורי. זהו מהלך שבהחלט יעזור לשחקנים רבים וגם למכירות של המשחק, וכמו תמיד, Bethesda יודעת מה היא עושה בתחום השיווקי.
בנוסף להכרזת הדמו החינמי, קיבלנו הכרזה נוספת והיא למצבי משחק חדשים למצב מרובה-המשתתפים של המשחק אשר יגיעו בחודשים הקרובים ביניהם Exodus שהוא מצב Capture The Flag עם דגל אחד לשתי הקבוצות יחדיו, ו-Sector שיהיה דומה ל-King of the Hill.

Wolfenstein: The New Colossus מקבל טיזינג

המשחק האחרון בסדרת Wolfenstein היה המשחק המצליח Wolfenstein: The New Order, ובאחד הסרטונים אשר הוצגו על המסך באירוע הוצגו כל המשחקים בסדרה כולל אותו, אך שם אחד היה לא מוכר והוא ככל הנראה המשחק הבא בסדרה.

משתמש Twitter חד עין שם לב לפרט הקטן, וכעת נותר רק לחכות ולראות מתי Bethesda תחליט לחשוף את המשחק רשמית, מכיוון ש-Wolfenstein חדש לא הוזכר באירוע כלל.

ולבסוף- Dishonored 2 בסרטונים חדשים

Dishonored הראשון היה משחק מוצלח, מה שגרם למעריצים רבים לצפות למשחק ההמשך כאשר הוא הוכרז. קיבלנו גם מידע חדש מאת המפיק בפועל של המשחק, כמו שנוכל לשחק גם כקורבו, גיבור המשחק הראשון, וגם כאמיליה, בתו של קורבו ואחת מהדמויות הראשיות במשחק הראשון, שמתרחש 15 שנה לפני אירועי המשחק השני. באירוע הוצגו סרטונים אשר מציגים קטעים מהמשחק עצמו והמשחק נראה בהם מצוין, האם יכול להיות שהוא יהיה טוב יותר מהמשחק הראשון?

בנוסף לסרטונים, הוכרז גם Collector's Edition למשחק ושוחררה תמונה אשר מציגה את כל מה שהגרסה הזו של המשחק תכלול בתוכה, כמו המסכה שמאפיינת את הסדרה, הטבעת המיוחדת של אמיליה ועוד הפתעות:

dishonored 2 collectors edition

Dishonored 2 ישוחרר לקונסולות ה-PS4, Xbox One ולמחשב האיש בתאריך ה-11 לנובמבר.

זה כל מה שהוצג לנו בהופעה של  Bethesda באירוע E3 2016, האם אתם יצאתם ממנו מרוצים? לאילו משחקים אתם מצפים במיוחד? ספרו לנו בתגובות!

אודות רובי מטוסביץ'

השאר\י תגובה