שקרים קטנים גדולים קיבלה טריילר לעונה השנייה

הדרמה הקומית של HBO, "שקרים קטנים גדולים" קיבלה טריילר לעונה השנייה שמאשר תאריך בכורה ביוני.

בכיכובן של ריס וית'רספון, ניקול קידמן ושיילין וודלי, "שקרים קטנים גדולים" עוקבת אחר שלוש אימהות, עקרות בית מושלמות, שמסתבכות בחקירת רצח של אדם מסתורי. הדרמה המבוססת על סיפורה של ליאן מוריארטי, תוכננה לצאת כמיני-סדרה ב-2017, אך לאור זכיותיה בכל כך הרבה פרסים, כולל אמי וגלובוס הזהב, HBO החליטה לחדש את הסדרה לעונה שנייה בת 7 פרקים.

העונה הראשונה הציגה מספר לא קטן של שחקנים מוכרים ומוכשרים כמו ריס וית'רספון, ניקול קידמן, לורה דרן, אלכסנדר סקארסגארד, שיילין וודלי, זואי קרביץ ועוד. כל אלה יחזרו לעונה החדשה, ואליהם תצטרף עוד שחקנית נושאת פרסים, מריל סטריפ. יחד עם סטריפ, מגיע לסדרה עוד כישרון חדש, הפעם מאחורי המצלמה, אנדריאה ארנולד ("מחוץ למים", "אמריקן האני") תתפוס את מקומו של ז'אן מארק ואלה ("חפצים חדים") כבמאית של כל שבעת הפרקים של העונה השנייה.

חלק מהקטעים מהעונה השנייה של "שקרים קטנים גדולים" שוחררו על ידי HBO בטריילר שהערוץ הוציא כדי להציג את הנכסים הקרבים שלו, שכלל גם קטעים מ"משחק הכס", מה-"השומרים", "דדווד", ו"אופוריה". למרות הצצה לקטעים מהעונה, לא היה בהם תוכן ממשי שמרמז על המשך העלילה.

עכשיו HBO, שחררה טריילר שחושף יותר פרטים על העלילה של העונה החדשה ונותן למעריצי הסדרה רעיון כללי לגבי המשך הסדרה לאחר שלכותב התסריט, דייוויד אי קלי, אין את הספר המקורי לבסס את הסיפור עליו.

העונה השנייה של "שקרים קטנים גדולים" תגיע אל רשת השידור HBO ב-9 בינואר שנה הבאה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה