היכונו: האיחוד הגדול בהיסטורית גיבורי ה-CW!

רשת ה-CW מתכוננת לאירוע האיחוד הטלוויזיוני הגדול ביותר בטלוויזיה של גיבורי DC.

הפלאש, סופרגירל, החץ הירוק ועוד גיבורי על מהסדרות הפופולריות של ה-CW יתאחדו מאוחר יותר החודש בכדי להציל את האנושות באירוע אפי שימשך כארבעה ימים.

גראנט גאסטין (הפלאש), סטיבן אמל (החץ הירוק), ומליסה בנויסט (סופרגירל) לבשו את החליפות בשביל העטיפה של המגזין Entertainment Weekly וכדי להביא סקופ מיוחד על הברלנטיוורס אשר קרוי על שם המפיק ויוצר הסדרות האהובות, גרג ברלנטי.

CW
הכריכה – “Super Friends”: הכריכה המדהימה מציגה את הכוכבים מאחורי החץ – אוליבר קווין, סופרגירל – קארה דנוורס והפלאש – בארי אלן בחליפות גיבורי העל שלהם, מחייכים!

הכוכבים בעצמם מצפים לאירוע הטלוויזיוני הגדול הזה, בו הדמויות שלהם יתאחדו על מנת להביס אויבים, כולל ‘חייזרים בעלי יכולת שליטת מוחות אשר מאויימים על ידי הגיבורים המטא-אנושיים של כדור הארץ’ לפי המגזין החדש של Entertainment Weekly.

אירוע האיחוד יתחיל בסצנה האחרונה של הפרק שישודר ב-28 לנובמבר של הסדרה “סופרגירל”, אחר-כך האירוע ימשיך לתוך שלושה לילות, אל פרק של “הפלאש”, אחר-כך ימשיך עם פרק של “החץ הירוק” ויקנח בפרק של הסדרה “אגדות המחר”. חשפו כי יהיה המון מתח בין גיבורי העל בזמן שהם מתאחדים בכדי להביס את הנבלים, ועל פי EW, המפיק בפועל אנדרו קריסברג חשף כי המתח בין הגיבורים יהיה במיוחד כאשר חלק מהדמויות פוגשות את סופרגירל.

‘יש כמה אנשים, כמו בארי (גראנט גאסטין) שכבר מכירים אותה, אז בארי יהיה לגמרי בסדר איתה,’ קריסברג אמר לאחר הקרנת עיתונאים של פרק חדש של סופרגירל, אבל לגיבורים האחרים, סופרגירל הינה החייזר היחידי שהם אי פעם יצרו איתו אינטרקציה. לפי מה שאמר קריסברג, אוליבר (סטיבן אמל) בתחילה שומר מסופרגירל מרחק.

צפו בטריילר של האירוע המיוחד:

העונה השנייה של הסדרה “סופרגירל” התחילה את שידוריה ב-10 לאוקטובר, והצטרפה לרשת ה-CW, ואירוע האיחוד המיוחד הזה ישמש כאמצעי לקדם את קבלתה של סופרגירל למשפחת גיבורי ה-CW של DC.

גיבורי העל יצטרכו להתחיל לקבל את הרעיון שיש דבר שנקרא חייזרים, בהתחשב גם בעובדה שהנבלים של אירוע האיחוד הינם המושלים – גזע חייזרי בעל טכנולוגיה מתקדמת, אשר מתכננים להשמיד את האיום הגודל של המטא-אנושיים.

האירוע המיוחד יתחיל את שידוריו ב-28 בנובמבר ויימשך כארבעה לילות.

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *