מאושר הסרט הביוגרפי על חייו של מייק טייסון

מייק טייסון הוא אחד מדמויות האגרוף הכי מפורסמות בכל הזמנים וככל הנראה מתחילים לעבוד על סרט שמספר את סיפור חייו.

מייק טייסון הוא אחד האנשים הכי מעניינים ומפרוסמים בעולם הספורט, האיש שכונה בזמנו האדם הכי מסוכן על כדור הארץ הוא פוקוס מושלם לסרט ביוגרפי, אז ככל הנראה הסרט אושר להפקה.

חייו של מייק טייסון היו הפכפכים, אחרי שאומן ברחובות ברוקלין בגיל צעיר אצל המתאבק האגדי דיאמטו והפך לאלוף העולם במשקל כבד, מהר מאוד התהילה עלתה לו לראש ואלוף העולם הואשם באונס ונגזר למאסר כלא, לאחר יציאתו נהפך לאחד הסלבריטאים הכי ידועים ושנויים במחלוקת עד היום.

סיפורו של טייסון סופר כבר במספר סרטי דוקומנטרי אבל עד כה לא הופק סרט קולנועי מלא על חייו ועם כמות תשומת הלב שקיבל מהציבור הרחב, יש ביקוש רב להפקה של סרט זה, בתפקיד טייסון נבחר ג'יימי פוקס המוכשר, שגילם את ריי צ'ארלס בסרט הביוגרפי על חייו, והבמאי שייקח פיקוד על ההפקה הוא לא אחר מאשר מרטין סקורסזה, הבמאי שהביא לנו את החבר'ה הטובים, הזאב של וולסטריט ואינספור סרטים מדהימים.

בראיון לאחרונה אמר פוקס שהתוכניות של הסרט הביוגרפי עדיין קורות ושסקורסזה עדיין מעורב בתוכניות אלו, בדבריו של זוכה האוסקר, הסרט "is a go", בין אם אתם אוהבים או שונאים את המתאגרף לשעבר, אי אפשר שלא להתעניין בלראות את סיפור חייו, כל האירועים וכל הסודות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה