הנבל Black Adam יקבל סרט משלו בכיכובו של דווין ג'ונסון

Black Adam, האויב המושבע של Shazam, הולך לקבל סרט בודד לפני הגיבור.

לפני כיותר משנה הוכרז כי את הנבל Black Adam של קומיקס DC, ואויבו המושבע של Shazam, ישחק לא אחר מאשר מתאבק ה-WWE לשעבר והשחקן הכי מרוויח בהוליווד לשנת 2016, דווין ג'ונסון. כעת, נראה שאף הגיון לא עומד בפופולריות של השחקן והדמות שלו ביקום הסרטים של DC הולכת לקבל סרט משלה, לפני הסרט של הגיבור.

ג'ונסון, שהתחיל את דרכו בתור מלך העקרבים ועבר לככב בסרטי מהיר ועצבני, הראה הרבה תמיכה והתרגשות לשחק בעולם הקומיקס הקולנועי הגדל, כאשר לוהק בתור Black Adam הוא המשיך לדבר על כמה זה נהדר וכמה הוא לא יכול לחכות.

אז ככל הנראה, הוא לא יצטרך לחכות עוד הרבה זמן, במהלך שעוד לא נראה עד כה בהוליווד הנבל יככב בסרט משלו לפני הגיבור. רוב הסיכויים ש-Black Adam יופיע להופעה קצרה באחד מסרטי ה-DCEU (היקום הקולנועי של DC) ויתמודד מול הגיבור רק בסרט ההמשך של Shazam.

סרטים על נבלים הם לא דבר נדיר, סרטים כמו חניבעל, פני צלקת ואמריקן פסיכו נתנו לנו נבלים בתור הפרוטגוניסט, אבל זאת תהיה הפעם הראשונה בסרטי קומיקס שהנבל נמצא בפוקוס לפני הגיבור עצמו. תארו לכם אם הגולגולת האדומה היה מקבל סרט שרק הוא מופיע בו, לפני שקפטן אמריקה היה עוצר אותו בסרט הבא, או סרט על הג'וקר לפני שהוא ובאטמן אי פעם הכירו (אוקיי, זה נשמע די מגניב). הנקודה היא שזה לא קורה הרבה, אם בכלל.

המהלך הנועז מסמל את הלחץ שההפקה מרגישים בלהשתמש בכוכב הענק שהם חתמו עליו כל עוד הם יכולים, בנוסף יכול להיות ומהלך זה יאפשר להם להכיר את Shazam דרך פנים מוכרות ואהובות, אחרי שהדמות חטפה ביקורת מוקדמת מהמון חובבי סרטי קומיקס כי לא תתאים לטון הרציני ש-DC מנסים לקבוע לסרטים שלהם.

אז אפשר להניח שתאריך היציאה ב-2019 הולך לעבור כעת לסרט של Black Adam. בין אם ההחלטה הזאת נכונה או לא אי אפשר עוד לדעת, אבל מה שהיא כן, זה מסקרנת.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה