מראה שחורה: בנדרסנאץ' קיבל טריילר

Netflix שחררה טריילר לסרט "מראה שחורה בנדרסנאץ'".

הסדרה "מראה שחורה" ידועה בסופים המפתיעים של כל פרק ופרק שלה. הפעם בפרק\ סרט שכבר יצא, "מראה שחורה:  בנדרסנאץ'", הצופים יבחרו את הסוף.

ב-2016 Netflix קנתה את הסדרה מבריטניה ושידרה את עונתה השלישית ואת הרביעית אחריה. את הסדרה יצר צ'ארלי ברוקר כדי לחקור את ההשפעות של הטכנולוגיה ואורח החיים המודרני שלנו על העתיד עם סיפור חדש בכל פרק. כמו שברוקר אמר בעבר: "לכל פרק יש ליהוק, תפאורה ואפילו מציאות שונים. אבל כולם עוסקים בדרך שבה אנחנו חיים בהווה ובדרך בה אנו עלולים לחיות בזמן הקרוב אם לא נשים לב". בנוסף לדבריו של יוצר הסדרה יש דבר אחד נוסף שמשותף לכל הפרקים, והוא הסוף המפתיע ולרוב מר מתוק שכל פרק מקבל.

במרץ האחרון רשת הצפייה הישירה הזמינה עונה חמישית לסדרה ולאחרונה מיילי סיירוס הצטרפה רשמית אל צוות השחקנים. אך לפני עלייתה של העונה החמישית לרשת, Netflix הודיעה על פרק\ סרט בפתאומית ומיד הציתה סערה ברשתות החברתיות. ימים ספורים לפני שחרור הפרק, Netflix הוציאה טריילר ותקציר:

ב-1984 מתכנת צעיר מתחיל לפקפק במציאות כשהוא מעבד ספר פנטזיה בהמשכים למשחק מחשב ומיד עומד מול אתגר מטלטל. ברוך שובך.

לפי הטריילר נראה שכוכב הפרק Fionn Whitehead ("דנקרק") עובד בחברה לתכנות משחקי מחשב ועבודתו העיקרית היא עיבוד ספר בשם "בנדרסנאץ'" למשחק מחשב. מחבר הספר השתגע ונראה שהספר מנסה לעשות את אותו הדבר גם לגיבורנו בכך שהוא גורם לו לחוות חלומות מוזרים ו"מחשבות מוזרות". אותם חלומות ומחשבות מובילות את Whitehead לקחת כדורים פסיכיאטרים, אך האקשן מתחיל רק כאשר הוא מחליט להוריד את הכדורים באסלה ולא לקחת אותם יותר.

לפי הכרותינו עם פרקי "מראה שחורה", אין ספק שהסיפור בפרק החדש הולך להיות ייחודי, מעניין ומטריד לצפייה. לכל מעריצי "מראה שחורה" שם בחוץ, למה אתם מחכים? לכו לראות את הפרק\ סרט החדש שעלה כבר אל Netflix!

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה