הפנתר השחור – טריילר חדש בכיכובו של המלך

הסרט המצופה "הפנתר השחור" של Marvel קיבל טריילר חדש שמתרכז במלך של ווקאנדה

הפנתר השחור נחת בפעם הראשונה ב"קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים" והשאיר רושם בלתי נשכח, ואנחנו המשכנו לחכות בסבלנות לראות עוד מהמלך טאצ'אלה בסרט שלו "הפנתר השחור". הטריילר הראשון הגביר לנו את הצפייה, אבל הטריילר החדש פשוט נראה מטורף.

הטריילר החדש לא ממש חושף לנו דברים שלא ידענו שיהיו בסרט, אבל אנחנו מקבלים כמה סצנות אקשן חדשות, קצת פוקוס בטאצ'אלה והניסיון שלו להיות מלך ראוי של ווקאנדה, ומבט קצר של חליפת הפנתר המוזהבת של הנבל, אותו מגלם מייקל בי. ג'ורדן.

הטריילר פשוט מדהים ומצליח לתת לנו מעט עלילה ותוכן, אבל בלי לחשוף את כל העלילה. מייקל בי ג'ורדן מקבל עוד קצת זמן מסך בטריילר ומצליח לשדר את האמביציה והקיצוניות של הדמות שלו ואנחנו מתחילים לחשוב שמייקל בי. ג'ורדן יהיה אחד הנבלים הטובים של Marvel.

אפשר גם לראות מהטריילר שצ'דוויק בוזמן הולך לתת הופעה מכובדת ורגועה, בדומה להופעתו ב"קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים", רק בלי הרדיפה הבלתי פוסקת אחרי באקי. בנוסף, אנחנו רואים קצת עוד מהממלכה הצבעונית של טאצ'אלה, שמאוד דומה לקומיקס.

הסרט צפוי לצאת ב-16 בפברואר שנה הבאה אבל אנחנו מוכנים כבר לראות אותו עכשיו, ואם אתם עוד לא עליתם על רכבת ההייפ, אז אולי הפוסטר הרשמי החדש של הסרט ישנה את דעתכם.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה