האלמנה השחורה – טריילר אחרון לפני צאת הסרט

סקרלט ג’והנסון בדרכה חזרה למסך הגדול בתלבושת העור השחורה שלה בטריילר האחרון של סרט הקומיקס המצופה “האלמנה השחורה”

אחרי ציפייה ארוכה לראות את סקרלט ג’והנסון מככבת בסרט משלה ביקום הסינמטי של Marvel והטריילר הראשון לסרט קומיקס זה, אנחנו בהייפ מלא לסרט הקומיקס הענק של האביב “האלמנה השחורה”.

בזמן שהטריילר הראשון כן הציג לנו את המשפחה של נטשה, לא ידענו איך הכל מתחבר יחדיו לעבר שלה ולנבל הקומיקס האהוב Taskmaster. כעת, לפי הטריילר המלא החדש, אנחנו מבינים את העלילה המלאה.

כפי שאפשר להבין מהטריילר, טאסקמאסטר להשתלט על תוכנית החדר האדום ומאמן צבא של אלמנות שחורות בתור יחידת חיסול משלו. כעת, נטשה צריכה לעצור את התוכנית שלו לחסל את התוכנית שהפכה אותה למרגלת הקטלנית שהיא היום.

הדבר הבולט ביותר מהטריילר זה המראה המלא של טאסקמאסטר, לצערנו הרב מתרחק מהעיצוב המוכר שבקומיקס עם הגולגולת. אבל יהיה מעניין לראות איך יסבירו את כוחותיו של הנבל, שבקומיקס ידע לחקות את התנועה הפיזית של כל גיבור שבו הוא נתקל, אז אולי האופן שהוא זורק את המגן שלו ויורה חצים הגיעו מ-2 החברים הנוקמים של נטשה, קפטן אמריקה והוקאיי.

בכל מקרה, אין ספק שמצפה לנו סרט הקומיקס הגדול של השנה כשיצא לאקרנים ב-30.4.2020.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה