פרטים נוספים על המשחק Blade & Soul

Blade & Soul התחיל את דרכו אי שם בשנת 2007 בתערוכת המשחקים "E3" כאשר הוא שחרר את הטריילר הראשון שלו וצץ משום מקום.

המשחק Blade & Soul הרים את הנמצאים בתערוכה וגרם להם לעמוד ולמחוא כפיים ובצדק, NCsoft אף פעם לא מאכזבים. הטריילר היה נראה כל כך מדהים שכל העולם חיכה לו שהוא יצא.

בשנת 2011 המשחק היה ב-Closed Beta ראשונה בקוריאה, המשחק גרר אחריו אלפי שחקנים שקנו כניסה לבטא במחירים מופקעים. באוגוסט 2011 נכנסה ה-Closed Beta השנייה ושם שיחקו עשרות אלפי שחקנים. ביוני 2012 יצא ה-אופן בטא למשחק בקוריאה, שם שיחקו כ-לא פחות מ 150,000 שחקנים ! המספר הזה מטורף, מספר שאף אחד לא ציפה לו, במיוחד לא החברה NCsoft !

Blade and Soul
"ביוני 2012 יצא ה"אופן בטא" למשחק בקוריאה, שם שיחקו כלא פחות מ150,000 שחקנים!"

המשחק כתחילה היה בתשלום, אך עכשיו הוא בחינם. כמובן שאי אפשר לשחק בגרסה הקוריאנית אלא אם כן אתה קונה משתמש, אתה יכול לנסות להירשם לאתר, אך לא תצליח עקב מערכות ההגנה המבקשים פרטים כמו מספר פלאפון ותעודת זהות קוריאניים. 

במהלך 2011 התחילו הפיתוחים ל-Blade & Soul בסין, ולפני מספר ימים (29.10.2013) הגרסה הסינית למשחק נכנסה ל-Closed Beta רביעית ! 

אבל מה לגבי הגרסה האמריקאית והאירופאית? NCsoft הכריזו על הגרסאות האלה ב13.9.2012, כן, לפני שנה אוטוטו ואין עוד פרטים על המשחק. הם הוציאו כחמישה עדכונים לגבי הפיתוח בשנת 2012 ומאז לא נשמעו. 

חלק מהקהילה העולמית, שחיכתה למשחק משנת 2007, עדיין מחכים , 6 שנים של המתנה בלי לדעת מה הולך להיות. לפי השמועות, הגרסאות האירופאיות והאמריקאיות הולכים להיות בחינם, כן כן, בחינם! אך עם חנות חפצים מיוחדים בתוך המשחק שמשלמים בכסף אמיתי, ועוד כמה הגבלות למשתמשים החינמיים. 

בזמן הזה, הגרסה הקוריאנית כבר עברה לגרסא 2.0, מהמתקדמות במשחק, יצא שרת פרטי למשחק המשתמש בגרסת ה-Closed Beta2 של הקוריאנים והשרת נמצא בפיתוח כדי להשתמש בגרסה 2.0 של הקוריאנים, ואנחנו נמצאים בחשכה בלי ידיעה האם המשחק יצא לאזורינו.

"אנחנו נמצאים בחשכה בלי ידיעה האם המשחק יצא לאזורינו"
"אנחנו נמצאים בחשכה בלי ידיעה האם המשחק יצא לאזורינו"

אם ברצונכם לשחק במשחק, אתם יכולים לקנות משתמשים מאתרים מסוימים ברחבי האינטרנט שנותנים לכם את השירות הזה. הם פותחים את המשתמשים ומוכרים לכם. 

כאשר יהיו עוד חדשות אני אעדכן, אחרי הכל, על משחק כזה כולם צריכים לדעת מה קורה בזמן אמת.

 

גלריית תמונות מהמשחק:

סרטון משחקיות של המשחק: מהערוץ Poodoll

אודות Nireyes25

השאר\י תגובה