נחשפים הבמאי והדמויות של הסרט על המשחק Borderlands

סרט משחק הוידאו על משחק היריות הקורע מצחוק Borderlands ממשיך להראות סימנים מבטיחים להתחלת הפקה

עם ההצלחה של סרטי משחקי הוידאו “פרא” ו”טומב ריידר“, זה לא מפתיע שאולפנים מתחילים להכניס להילוך גבוה הפקות של עוד סרטי אדפטציה של משחקי וידאו, ביניהם Borderlands, שמקבל במאי חדש ואנחנו מגלים מיהן דמויות הסרט.

סרט האדפטציה של המשחק מבית סטודיו 2K היה בפיתוח מאז 2015 וכעת, לא רק שאנחנו מגלים שבמאי הסרטים “סרט לגו” ו”סרט לגו באטמן” כריס מקיי אולי יביים את הסרט החדש, אבל אנחנו גם מקבלים תיאור של דמויות הסרט.

קליי סטאניטובסקי – דמות ראשית

הוא מבוגר יותר, מותש יותר, אבל לא בהכרח חכם יותר. אפשר לתת רשימה ארוכה של מנהלים, בעלי דירות וחברות לשעבר שמסוגלים לקרוא לו נבלה. קליי אוהב את אחיו ג’ו ותמיד דאג לו, אבל אף פעם לא האמין באמונות החייזריות של אחיו. אחרי שראה את כוחותיה של אווה, קליי מפקפק בכל מה שהוא יודע ובסופו של דבר משנה את דרכיו האנוכיות על מנת לעבוד עם הצוות ולהציל את הפלאנטה.

אווה – דמות משנה

עיניים אפורות חודרות וחיוך קטלני תמידי. אווה אוהבת לשחק אותה אישה מסתורית – אבל היא לא יודעת בכלל מי היא ולא מוכנה שאף אחד אחר יגלה את זה לפניה…היא תמיד תהיה קצת פראית אבל היא מפסיקה להשתמש בטריקים ולהרחיק את עצמה רגשית כדי להסתתר.

קלאפ-טראפ – דמות משנה

הרובוט של ג’ו שיש לו עין אחת ונראה כמו משאבת דלק על גלגלים. קלאפ-טראפ נוצר כדי להיות הרובוט הכי נאמן, חיובי ועוזר שיכול להיות. הם היו קרובים. הוא תלותי וחי בסרט ונואשות זקוק לחברים.

קריג – דמות משנה

פסיכופט שמתאהב בן רגע באווה. הוא עוקב אחריה ומגן עליה מכל איום.

ג’ק דל – דמות משנה

נרקיסיסט מלא בטחון, פחדן, מפונק שבדרך כלל מקבל כל מה שהוא רוצה ואם הוא לא, אז הוא מתעצבן כמו מכור לסמים בן 4.

סר. האמרלוק – דמות משנה

חצי אדם, חצי מכונה. דמיינו המחסל אחרי שתלשו לו חלק מהעור. כעת דמיינו מורה למדע מהתיכון עם עין רובוטית ועם זרוע מתכת.

מאד מוקסי – דמות משנה

אדונית בית הבושת האור האדום מוקסי. היא עוזרת לצוות במסעם למצוא את מפתח הכספת.

דר. פטרישה טאניס – דמות משנה

מגפים עד הברך, כפפות בלי כיסוי אצבע וצמד משקפי מגן ירוקות על הראש שלה. טאניס בבעלות של מכלאה ב-No Man’s Land שקליי והצוות משתמשים בתור מקום מסתור.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

נראה שהסרט יהיה מבוסס (כצפוי) על המשחק השני, שהרבה יותר פופולרי מהמשחק הראשון בסדרה. אבל יהיה מעניין לראות אילו עוד דמויות יצורפו לסרט זה מהמשחק השני.

מפיק הסרט הוא ארון ברג, שהביא לנו את “ספיידרמן המופלא 2” המאכזב, והתסריט נכתב על ידי התסריטאי אורן יוריאל, שכתב את התסריט של The Cloverfield Paradox. שתי שמות אלו אולי טיפה מדאיגים את חובבי הכותר שביננו, אבל כריס מקיי הראה בעבר שהוא יודע לתת לנו סרט אדיר וקורע מצחוק שכולל כמות גדולה של דמויות, כך שאפשר לצפות שסרט האדפטציה של Borderlands יבוא לו בטבעיות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *