שוחרר החלק השני של ההרחבה ל-The Legend of Zelda: Breath of the Wild

בחודש מרץ האחרון התברכנו באחד המשחקים הטובים ביותר של השנים האחרונות – The Legend of Zelda: Breath of the Wild. המשחק המצוין והנהדר הזה סיפק לכל מי ששיחק בו שעות על גבי שעות של הנאה תוך שיטוט בממלכת Hyrule שנראתה טוב יותר מאי פעם. במהלך טקס פרסי משחקי הוידאו שנערך אתמול בלילה הוכרז באופן רשמי שהחלק השני של חבילת ההרחבה למשחק תשוחרר עוד באותו יום, מה שאומר שהיא כבר זמינה להורדה ברגע זה ממש.

ההרחבה שנקראת Champion's Ballad מכילה כמות גדולה מאוד של תוכן כולל מקדשים חדשים, תלבושות, תוכן עלילתי ולפחות עוד מבוך אחד משמעותי. בנוסף לכל זה, גם אופנוע. למה אופנוע? לא ברור, אבל לא שואלים שאלות מיותרות על אופנוע חינמי. זה נראה מצוין, ונותן עוד סיבה נהדרת לחזור לאחד המשחקים הטובים של השנה.

אמרתי אחד המשחקים? ובכן, לפי טקס פרסי משחקי הוידאו של אתמול מדובר במשחק הטוב ביותר. The Legend of Zelda: Breath of the Wild הוא הזוכה הגדול בפרס משחק הוידאו הטוב ביותר לשנת 2017. בנוסף הוא גם זכה בקטגוריות הבימוי ומשחק הפעולה-הרפתקה הטוב ביותר. שאר הפרסים התחלקו בין משחקים כמו Cuphead (העיצוב האומנותי הטוב ביותר), What Remain of Edith Finch (הסיפור הטוב ביותר) ועוד. לחצו כאן לרשימה המלאה.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה