ג'נסן אקלס שם את הגלימה ומצטרף לעונה 3 של The Boys

לאחר שיסיים את תפקידו ב"על טבעי", ג'נסן אקלס יצטרף אל The Boys של Amazon כגיבור העל Soldier Boy.

ג'נסן אקלס בילה בשנים האחרונות כדין וינצ'סטר, חצי מצמד ציידי השדים שנמצא במרכז הסדרה "על טבעי". הוא שיחק לפני כן גם בסדרות "סמולוויל", "ימי חיינו" ו"דוסון קריק", אבל וינצ'סטר היא הדמות הידוע ביותר שלו. הסדרה, בעלת חמש עשרה העונות תסתיים בהמשך השנה לאחר עיכוב שנגרם עקב נגיף הקורונה, ונראה שאקלס לא ייקח הפסקה ויעבור ישר לפרויקט הבא שלו.

The Boys עלו לראשונה אל Amazon Prime בקיץ האחרון והפכו במהרה לאחד מהלהיטים הכי גדולים של שירות הצפייה הישירה. בהתבסס על סדרת הקומיקס של גארת' אניס, The Boys עוקבת אחר קבוצה של פושעים כשהם מנסים לחסל את השבעה, קבוצת גיבורי על שמגובה על ידי תאגיד Vought. העונה השנייה של The Boys תעלה בחודש הבא, אך הסדרה כבר חודשה לעונה שלישית.

הפרטים על העונה השלישית עדיין קלושים, אך כעת Amazon הודיעה כי אקלס יצטרף ל-The Boys בעונה 3 בתור Soldier Boy. Soldier Boy, שנקרא גיבור העל המקורי, עלה לתהילה בזמן שנלחם במלחמת העולם השנייה והפך במהרה לגיבור הסלבריטאי הראשון לפני שהמשיך להיות עמוד תווך בתרבות האמריקאית.

אקלס שיתף את החדשות במדיה החברתית עם סרטון משעשע ויוצר הסדרות The Boys ו"על טבעי", אריק קריפק, פרסם הצהרה:

 

בילדותי היה לי חלום מטורף ובלתי אפשרי – לספק לג'נסן אקלס תעסוקה. אני שמח לומר שהחלום התגשם. ג'נסן הוא שחקן מדהים, ובן אדם טוב, מריח כמו עוגיות שוקולד צ'יפס חמות, ואני מחשיב אותו כאח. בתור Soldier Boy, גיבור העל הראשון, הוא יביא כל כך הרבה הומור, פאתוס וסכנה לתפקיד. אני לא יכול לחכות להיות אתו שוב על הסט ולהביא קצת מ"על טבעי" ל-The Boys.

בקומיקס, Soldier Boy הוא המנהיג של צוות בשם Payback, אבל הוא משתוקק להצטרף לשבעה. זה מוביל לכמה אינטראקציות מורכבות עם הומלנדר, הראש הסדיסט של השבעה. יהיה מעניין לראות עד כמה יוצרי הסדרה ידבקו בקומיקס ואם נכיר קבוצת גיבורי על חדשה בעונה השלישית, אך כפי הנראה נקבל יותר מידע על העלילה של העונה השלישית רק לאחר סיום העונה השנייה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה