חברת האוזניות האלחוטיות Bragi משיקה בישראל את אוזניות ה-True Wireless ברשת באג

לאחר השקה מוצלחת ברחבי אירופה וארה״ב, Bragi מגיעים לישראל עם שני דגמי הדגל The Headphone וה Dash Pro וישווקו בלעדית ברשת באג.

חברת Bragi הינה חברת אוזניות אלחוטיות הממוקמת בגרמניה שמטרתה היא למכור אוזניות "אלחוטיות באמת" לקהל הרחב באמצעות המערכת הייחודית של החברה. לאחר שהשיקה את דגם ה-Dash Pro שלה וה-The Headphone ונחלה הצלחה מסחררת מגיעה החברה הגרמנית לישראל בשיווק בלעדי דרך רשת BUG.

המוצר הראשון שמשיקה באג בארץ הינו ה-Dash Pro, המחשב הזעיר הראשון מסוגו בעולם, עם 27 חיישנים וזמן סוללה של מעל ל 5 שעות.בנוסף לחיי הסוללה הארוכים מציעות ה-Dash Pro חיבור Bluetooth 4.2, אחסון פנימי של עד לכ-4GB, עיצוב ארגונומי עם תוספות נלוות להתאמה אישית לכל צורת אוזן ומערכת בידוד רעשים פסיבית המאפשרת לשמוע את המוזיקה שלכם גם במקומות רועשים. בנוסף לחיי הסוללה הארוכים באוזניות לבד תוכלו למצוא עוד 25 שעות טעינה נוספות באמצעות נרתיק הטעינה הנייד המסופק בערכה.אחד הפיצ'רים שאולי הכי מעניינים ב-Dash Pro הינה היכולת לתרגם בזמן אמרת עד לכ-40 שפות (באמצעות האפליקצייה הנלווית), עמידות למים עד לעומק של 1 מטר ולמשך של עד 30 דקות.

המוצר השני בהשקה הינן האוזניות האלחוטיות של החברה תחת השם הדי מקורי, The Headphone. האוזניות האלחוטיות המיועדות לשימוש יום יומי אמורות לספק צליל חלק ובסים מודגשים ומציעות אפשרות 'שקיפות אודיו' לשמיעת הסביבה עם המוסיקה ושליטה על האוזניות מבלי להוציא את הנייד מהכיס. לאוזניות זמן הסוללה הארוך ביותר בעולם לאוזניות מסוג זה, מעל ל-6 שעות (הישג מכובד מאוד במיוחד התחשב בגודל האוזניות). בנוסף, האוזניות תומכות בכל העוזרות הוירטואליות עם ביצוע פקודות קוליות, שינוי מצבי ביטול רעשים והחלפת שירים.

Dash Pro – 1,399 ש״ח

The Headphone – 699 ש״ח

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה