Call of Duty WWII Zombies

Call of Duty WWII Zombies – המפתחת מאוכזבת מהדליפה

כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, הטריילר למצב הזומבים החדש של המשחק הבא של Sledgehammer, שכונה לבינתיים Call of Duty WWII Zombies, הודלף על ידי משתמש אנונימי ב-Twitter (ונמחק כמה שעות לאחר מכן), ומפתחי המשחק מביעים את אכזבתם מקהל המעריצים.

"אתה מבזבז כמעט שלוש שנים על משהו וחמישה ימים לפני החשיפה איזה &$#%}!! מדליף את הטריילר שלנו." אמר Glen Schfield, הבוס הגדול של Sledgehammer ואחד ממקימיה ב-Twitter הפרטי שלו, והוסיף: "מבואס, מאוכזב."

במקום לצאת בהכרזה כל כך גרנדיוזית ומאוכזבת, חשבון ה-Twitter הרשמי של החברה לקח כיוון עדין יותר, ובציוץ אחרון נכתב "הדלפות הן לא אידיאליות, אבל דעו שאנחנו מעריכים את התמיכה. כמעט סיימנו עם טריילר ה-Nazi Zombies. המתינו, זה יהיה שווה את זה!"

אלו מכם שראו את הטריילר המודלף כנראה יודעים שזה בהחלט שווה את זה, כפי שניתן לראות בציוץ, קיבלנו בחזרה את הזומבים הנאציים האימתניים שאיתנו עוד מהיום הראשון של מצב הזומבים הקלאסי, אך לדעתי באמת עדיף לחכות לטריילר המוגמר כדי להנות ממה שהחבר'ה ב-Sledgehammer באמת רצו להראות לנו.

Call of Duty WWII יחד עם מצב הזומבים החדש יגיע ב-4 בנובמבר השנה ל-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי, ותהיו בטוחים שנעדכן כשהטריילר המלא למצב החדש יגיע רשמית, או בהדלפה נוספת…

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה