Call of Duty: Black Ops 3

Call of Duty: Black Ops 3 – תיקונים נוספים לתקלות

מאז יציאתו של Call of Duty: Black Ops 3 נתקלנו בהמון בעיות ותקלות, וכבר הספקנו להסביר איך לתקן את חלקן במדריך הקודם, ואנחנו מאוד מקווים שהחברה עובדת על תיקונים עבור הבעיות הללו, אך בנתיים הינה מספר דרכים לתקן כמה מהבעית הנפוצות.

Call Of Duty Black Ops 3

אחת הבעיות הכי מעצבנות ומגעילות שתוכלו להתקל בה, היא בעיית המסך השחור בעת טעינת המשחק, בשביל לתקן את הבעיה תצטרכו לאתר את הקובץ Config.ini ובתקיית המשחק.
במידה ואינכם מוצאים את הקובץ, נסו לבצע תיקון משחק דרך הסטים או ליצור מסמך טקסט, להעתיק את הכתוב מכאן ולשמור אותו עם סיומת ini.

אוקי, מצאנו את הקובץ עכשיו עלינו לבצע שינויים כדי להתאים אותו למחשב שלנו, הבעיה היא כנראה ברזולוציה, לכן ערכו את השורה המתאימה עם הרזולוציה המתאימה למחשבכם.
במידה ואינכם מצליחים להצטרף למשחקי אונליין, ודאו שחומת האש לא חוסמת את המשחק, ואפילו נסו לפתוח פורטים בראוטר שלכם.
אם אתם נתקלים בבעיות גרפיות כמו הבהובים צהובים, בטלו את האפשרות של Order Independent Transparency בהגדרות הגרפיקה.
אם יש לכם מעבד מסדרת i5 כנראה שתתקלו בבעיות עם הביצועים של המשחק, תוכלו לשנות את כמות הליבות שהמשחק משתמש בו מ-4 ל-2.אם המשחק קופא לכם, שנו בקובץ ה-Config את אופציית ה-WorkerThreads מ-4 ל-2.
וכמובן, אם המשחק קורס בצורה רנדומלית, בדקו שאתם עומדים לפחות בדרישות המינימליות או שתנסו לעדכן את הדרייברים של כרטיס המסך שלכם, לאחרונה שוחרר עדכון המשפר תאימות עבור המשחק.

לסיום, הינה כמה שלבים לפתרון בעיות החוסר בזכרון (Running out of memory):

1.לחיצה על "מחשב" מקש ימני ואז ל"מערכת".
2.ואז בצד ימין "הגדרות מערכת מתקדמות".
3.ברחו בתווית "מתקדם".
4.בחלק של "ביצועים" בחרו ב"הגדרות..".
5.גם פה עברו ל"מתקדם".
6.באפשרות של "זיכרון וירטואלי" לחצו על "שינוי..".
7.בטלו סימון ב"נהל אוטומטית את גודל קובץ ההחלפה עבור כל הכוננים".
8.בחרו ב"גודל מותאם אישית", והכניסו בגודל התחלתי : 4096, ובגודל מרבי: 6144.
9.לחצו על "קבע" ולאחר מכן על "אישור.

אנחנו מקווים שהצלחנו לעזור לכם להיפטר מהבעיות שמנעו מכם לשחק, אך שימו לב שיתכן והתיקון המוסברים בפוסט זה לא בהכרח יעבדו עבורכם, אך שווה לתת להם נסיון מאחר ואלו פתרונות המוצעים על ידי משתמשים שרכשו את Call of Duty: Black Ops 3 ופתרו את הבעיה בעצמם.
אנחנו מבקשים, בצעו תיקונים אילו בזהירות ובאחריות רבה, אם אינכם מנוסים בשימוש מתקדם במחשבכם אנא המנעו מזה והמתינו לתיקונים רשמיים מהחברה, צוות האתר אינו לוקח אחריות על תקלות שיגרמו כתוצאה בשימוש במדריך זה, אך זכרו שתמיד תוכלו לפנות אלינו לעזרה נוספת בדף הצור קשר.

אומנם המשחק כבר יצא, אבל אתם מוזמנים להנות מטריילר רשמי שפורסם השבוע עבור המוד Nightmares:

 

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה