הוכרזו התאריכים לבטא של Call of Duty: Black Ops 4

המשחק Call of Duty: Black Ops 4 מתכונן לקראת שלב האיזונים, משמע אפשר להתכונן לקראת גרסת הבטא שלו. אבל מכיוון שזה משחק של Call of Duty, אחד ממותגי העל של תעשיית הגיימינג, הוא לא יסתפק בבטא אחת אלא מתכנן שתיים! הנה הסבר.

השלב הראשון יהיה הבטא של מצב המשחק מרובה המשתתפים שיקרא בשם הגינרי The Multiplayer Beta. השלב הזה ירוץ לפי התאריכים הבאים:
החל מיום 3 לאוגוסט בשעה 20:00 ועד ל-6 באוגוסט בשעה 20:00 הבטא תהיה זמינה על קונסולת ה-PS4. בין 10 לאוגוסט בשעה 20:00 ועד 13 באוגוסט בשעה 20:00 היא תהיה זמינה ל-PS4 וה-Xbox One. בעלי המחשב האישי יזכו גם הם לבטא שתחולק בין אלו שהזמינו מראש את המשחק שיקבלו גישה החל מ-10 באוגוסט בשעה 20:00 ובין שאר פשוטי העם שיקבלו את הבטא יום לאחר מכן. כך או כך, הבטא הפתוחה על המחשב תסתיים ב-13 באוגוסט בשעה 20:00.

נוסף על כך, בחודש ספטמבר, בתאריכים שטרם שוחררו, תערך הבטא השניה של מצב Blackout שהוא בעצם גרסת ה-Battle Royale של Call of Duty: Black Ops 4. זה הרבה משחק אונליין, ומעט תוכן לשחקן היחיד, מה שכנראה נשכח ונזרק במהלך הפיתוח.

בכל מקרה, שלבי הבטא יערכו דרך רשת Battle.net של בליזארד, וזאת בעקבות המיזוג של החברה יחד עם Activision, מפיצת סדרת Call of Duty. אפשר לקוות שהזיווג הזה יביא לטוב, ולא יחרב את שתי החברות במעגל של חמדנות ורשע, אבל אם ההיסטוריה מלמדת אותנו משהו על התעשייה הזו, מדובר בתקוות שווא.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה