Call of Duty Infinite Warfare – ים של חדשות

לא נראה ש-Infinity Ward ממש הצליחו לשמור על המשחק החדש שלהם מסדרת Call of Duty בסוד, היום לפנות בוקר נערך תשדיר לייב ובו נחשף המשחק החדש עם טריילר ומידע חדש, בכל אופן זה לא ממש הפתיע מישהו מאחר והכל כבר הודלף יום לפני.

נתחיל עם הטריילר הרשמי של Call of Duty Infinite Warfare, אנחנו ממשיכים לראות את סגנון הלחימה האופנתי של הסדרה, הפעם מוצגת בפנינו לוחמה מודרנית הרבה יותר, כולנו מבינים מהטריילר שמשהו מאוד רע מתרחש אבל הכל מתחיל להיות ממש מעניין כשכמה מטוסים הופכים לחלליות ולוקחים את המלחמה אל החלל החשוך.

הטריילר מציג גרפיקה משופרת ועלילה מעוד מעניינת, בהמשך לכל ההכרזה גם פורסם סרטון מאחורי הקלעים חדש המציג את המפתחים מספרים לצופים מה דעתם, משתפים אותנו בחוויות מהפיתוח, וחושפים ציפיות, מוזמנים לצפות.

נמשיך עם טיזר חדש המציג בפנינו את "סגן רייס" ועוד בן אדם מוזר מאוד, זה רק טיזר ומאוד קשה להוציא ממנו מידע אך קל מאוד להבין שמשהו רע מאוד מתרחש שם, מה דעתכם?

עכשיו דיי עם סרטונים, נעבור לקצת פרטים על המשחק שנאמרו על ידי Eric Monacelli, מנהל התקשורת של Infinity Ward.
כפי שידוע לנו, Call of Duty Infinite Warfare יכלול לוחמה עתידנית, הוא המשחק הראשון בסדרה שייקח את השחקנים מחוץ לגבולות של כדור הארץ, הוא מציג עלילה חדשה עם מכניקת משחק מחודשת ומשופרת, הכל בגרפיקה מדהימה.

בנוסף לעלילה ומשימות שחקן יחיד, נאמר כי החברה תמשיך להשקיע במשחק מרובה משתתפים ברשת ותציע מפות בסביבות חדשות שלעולם לא נראו, משחק האונליין יאתגר את השחקנים להצליח בכל מיני משימות בדרכים שונות ומעניינות – אותם כמובן נגלה כשהמשחק יגיע.

החלק שכמובן הרבה היו רוצים לדעת,  מה עם הזומבים? נראה כי גם המשחק הזה יכלול משימות זומבים בסגנון Co-op, עם עלילה חדשה ומפות חדשות.

נאמר גם ששחקני PS4 יקבלו חבילות מפות להרחבה כחודש לפני שאר השחקנים, אני מאמין שבעקבות הסכם הבלעדיות זמנית שיש לחברה עם Sony, שחקני PS4 יקבלו מגוון הטבות.

בואו נשים את Call of Duty Infinite Warfare בצד, בזכות כמה שמועות כבר אנחנו יודעים שגרסה מחודשת של Call of Duty 4: Modern Warfare תגיע אלינו, כמובן שעכשיו לאחר שכבר שוחרר המידע והטריילר הרשמי – זה בדוק, אז לנו יש כמה חדשות לבשר לכם.

כעת ידוע לנו ש-Raven Software מפתחים את הגרסה המחודשת של המשחק, ו-Brian Raffel, מנהל הסטודיו מספר לנו:

"Modern Warfare המקורי העלה את הרמה עבור משחקי המחשב ותמיד יזכר כאחד הטובים. זה כבוד להיות אלו שמפתחים את החידוש ואנחנו מתחייבים לחדש את Call of Duty הקלאסי בצורה מדוייקת עבור המעריצים".

Call of Duty Infinite Warfare

נכון לעכשיו אושרו שלמשחק יהיו עשר מפות מולטיפלייר אשר יחודשו מהמשחק המקורי, בניהן: Crash, Backlot ו-Crossfire, בנוסף Activision מספרים כי המשחק ישופר ויוצג באיכות טובה יותר, עם תאורת HDR, צללי VFX ועוד המון.

ידוע לנו כי כל מי שיזמין את אחת מגרסאות ה-Legacy יקבל את הגרסה המחודשת של Modern Warfare, מה שעצוב לדעת זה שלאחר שמישהו שאל את Activision אם הוא יוכל לשחק במשחק המחודש בלי לרכוש את ה-COD החדש, נאמר לו שלא.

Infinity Ward חשפו בחשבון ה-Twitter שלהם ש-Call of Duty Infinite Warfare לא יגיע ל-PS3, שזה דיי מאכזב וגם מובן.
למרות שהדבר לא הוזכר, ניתן להסיק לבד שגם שחקני Xbox 360 לא יזכו לראות את המשחק.

בכל אופן, כבר פרוסות בפנינו מגוון הגרסאות של המשחק עם המחירים שלהם: גרסאות Legacy רגילה ודיגיטלית תעלה 79.99$ ותכלול את Infinite Warfare ואת הגרסה המחודשת של Modern Warfare, גרסת Digital Deluxe תכלול את שני המשחקים ואת ה-Season Pass עבור 99.99$, ואחרונה היא גרסת Legacy Pro, שתכלול כמובן את כל מה שכוללות הגרסאות הקודמות עם אריזת מתכת, פס קול מקורי ועוד תוכן דיגיטלי שיהיה זמין בהמשך הדרך.

מה דעתכם על כל החדשות החדשות שפשוט נשפכו לרשת? תהיו בטוחים שעוד המון מידע ייחשף ואלי יודלף, בכל מקרה הכל יתברר בקרוב מאוד באירוע E3.
Call of Duty Infinite Warfare ישוחרר עבור PS4, Xbox One ו-PC ב-4 לנובמבר.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה