Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone מקבל טריילר חדש ומרגש למשחק

טריילר חדש ואנרגטי ביותר שוחרר עם יציאת המשחק Call of Duty:Warzone, משחק חדש בסדרת המשחקים הפופולארית Call of Duty

אז אפשר להתווכח על העובדה שאי אפשר להפתיע יותר עם משחקים שחוזרים על אותה נוסחא שוב ושוב, נכון? אז קבלו הפתעה מטעם Activision אשר חשפה טריילר עוצמתי שלגמרי מעלה את החשק! הטריילר פורסם יחד עם שחרור המשחק Call of Duty: Warzone – משחק מרובה משתתפים תחרותי המונה עד כ-150 שחקנים בז'אנר הבאטל רויאל המשולב עם הסגנון המהיר והמותח של סדרת המשחקים Call of Duty.

בדומה מאוד למצב "Blackout" מהמשחק Call of Duty: Black Ops 4 השינוי הגדול בין שניהם הוא בעיקר שהמשחק הזה הוא משחק בפני עצמו! ולא עוד מוד קטן וניסיוני ששהסתנן לו למשחק גדול יותר. בדיוק כמו שצויין בתחילת הכתבה – Call of Duty: Warzone הוא משחק מרובה משתתפים תחרותי המונה עד כ-150 שחקנים אשר צונחים לתוך מפה ענקית מלאה בכלי רכב ונשקים כדי לעשות כמה שיותר כאוס אבל בסגנון של Call of Duty, ולפי איך שהטריילר חושף, המשחק מחולק לשני סוגים של משחקים: "Plunder" – איסוף והובלה של כסף אשר מפוזר במפה ו-"Battle Royal" שזהו המוד המוכר מבין כולם – לחימה בין שני קבוצות עד השורד האחרון.

המשחק זמין כבר מהעשרה במרץ לקונסולות ה-PlayStation 4 וה-Xbox One ולמחשב האישי.

אודות ירדן וול

שמי ירדן וול, בן 26 מחיפה - אנימטור ביום, מצייר בלילה. אובססיבי על אנימציות 3D ו-2D ודיי חנון של היסטוריה. בוגר מכללת תילתן בחיפה במגמת פיתוח ועיצוב משחקים ואנימציות. בחור מצחיק, מקצועי ובעל נטיה רעה לגנוב מצתי קליפר בניגוד לרצוני.

השאר\י תגובה