האם Champ Man 16 יצליח לנבא את המנצחת ביורו 16?

הקבוצה מאחורי Champ Man 16, סימולטור ניהול קבוצות הכדורגל המצליח לסמארטפון, טוענת כי ספרד תנצח באליפות היוקרתית, אחרי 100,000 סימולציות במנוע המשחק המתוחכם.

הקבוצה שנמצאת מאחורי המשחק Champ Man 16 מנבאת כי הגמר הכי הגיוני יהיה בין ספרד לגרמניה, כאשר ספרד תנצח. הם שמרו על התואר ב-30% מן הזמן כאשר גרמניה שמרה על התואר 20% מן הזמן, איטליה עם 14%, צרפת עם 11%, ואנגליה עם רק 7 אחוזים בודדים. מנווע המשחק מנבא סיכוי של 1 ל-10 שאנגליה תהיה השנייה בתחרות, כאשר היא תגמור אותה ברבע הגמר, כאשר היא מגיחה שם 30% מן הזמן. באופן מפתיע, בלגיה קיבלה 15% להגיע לחצי הגמר למרות התמודדות חזקה. עם העובדה שלסטר הראתה לנו שחלומות יכולים להתגשם, טורקיה עשויה להגיח מהראש בין קרואיטיה ורוסיה, עם 2 אחוזים של ניצחון מתוך 100 אלף הסימולציות.

במונח של סקוררים, זה נראה כי רונאלדו הוא המנצח, כאשר הוא היה הסקורר הראשי ב-30% מן הסימולציות. תהיה לו תחרות קשה, כאשר לצדו יהיו איברהימוביץ', ותומאס מולר. הארי קיין גם נראה מבטיח, כאשר הוא היה בראש הרשימה 8% מן הסימולציות, אך לבייל יש את הסיכוי הכי נמוך לנצח במובן הזה, כאשר יש לו רק 3% סיכויי הצלחה.
אם נסתכל על כמות הכרטיסים האדומים, רומניה תשחק הכי הרבה בהרכב של עשרה אנשים, כאשר סטליאנו פיליפ וגבריאל טוריה יהיו השובבים שבקבוצה, יחד עם יונוביץ' מאוסטריה, וגוזייב וריבאלקה מאוקראינה. באופן מפתיע, מילנר מגיע אל עשרת השחקנים שהכי צפויים לקבל הכי הרבה כרטיסים אדומים, למרות שדלה אלי הוא השחקן שכנראה יקבל את מירב הכרטיסים האדומים בין כל האנגלים.

הקבוצה עצמה שמה הימור לצדקה בסך של 1000 ליש"ט על כך שספרד תנצח בתחרות, עם סיכויים של 11/2. בנוסף לכך, הקבוצה שמה 50 ליש"ט על טורקיה, בסיכוי של 80/1. כל התרומות יגיעו ל-GamesAid, צדקה עבור ילדים וצעירים בעלי נכות, כאשר קבוצת הפיתוח שמו את ההימור עם Paddy Power, שבאופן אוטומטי מעבירה את הזכיות לאולימפיאדה המיוחדת באנגליה.

דס אוקונור, המפיק של סדרת המשחקים, ציין כי "הקבוצה עצמה מאוד נרגשת כלפי הקיץ שכולו מלא בכדורגל, וכולנו נצפה במשחקים כדי לדעת אם אנחנו צדקנו או לא. למרות שאנחנו לא צודקים לגבי הכל, אנחנו בטוחים כי התחרות תהיה מאוד מעניינת, כאשר השנה נוספו הרבה שחקנים מוכשרים. אנחנו גם אסירי תודה כלפי Paddy Power שעזרו לנו לבחור בהימורים, למרות שאנחנו בטוחים שהכלי שלנו נותן לנו את היתרון". Paddy Power ציינו בעצמם "בתור מעריצים גדולים של הסדרה, אנחנו מאוד נרגשים לעבוד איתם בטורניר הזה. עם מגוון רחב של מידע ומנוע משחק מתוחכם, הנבואה של הקבוצה באה עם משקל גבוה, ואם הם יצליחו לנצח, יהיה רווח גדול עבור עמותות הצדקה השונות".

אתם מוזמנים לבדוק את האינפוגרפיה כאן למטה עבור עוד נבואות כלפי האליפות, ואתם יותר ממוזמנים להוריד את Champ Man 16 ב-iOS וב-Android, וליהנות ממשחקיות מרהיבה יותר מכל משחק אחר בסדרה, יחד עם המשחקיות הכי ארוכה בסדרה עד עכשיו. אתם מוזמנים לחוות את המרגש ואת המתח שזה לוקח כדי להיות מאמן אמיתי עם המשחק הזה.

Champ Man Infographic

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה