קפטן אמריקה-חייל החורף\captain america the winter soldier

שלום לכולם הגעתם לסיקור נוסף שלי ב”ספה של שובל” והיום אם כבר הספקתם לקרוא את הכותרת אתם מבינים שהלכתי לראות את הסרט “קפטן אמריקה-חייל החורף” (או בלועזית: captain america the winter soldier ).

אז כן, זה קפטן אמריקה כמו כל הסרטים של Marval הוא מפתיע במלא דברים משונים כמו אקשן מלא פיצוצים,דרמה שסוחפת עצבות וכמובן הרבה הומור.

אז איני יכול לספר לכם על הסרט דברים שאכן קורים בו אלא לא רק שהוא הסרט בין היפים ביותר בעשור השנים האחרונות של Marvel וכמובן הוא המשך לסרטון הראשון של קפטן אמריקה,כמו בכל סרטיו של קפטן אמריקה מדובר בכוחם של הידרה בשלטונו של המזכ”ל של מג”ן אשר תכנן תוכנית בעלת 60 שנה להתנקשות בניק פיורי ולהשתלט על מג”ן

 

אי לכך ובהתאם לזאת מלא שחקנים אשר הופיעו בסרט הראשון הופיעו גם בסרט השני (לדוגמא: האלמנה השחורה אשר היא “סקרלט גו’הנסון ועוד כמה וכמה כגון באדי) כמו גם, הסרט הוא התחלתו של הסרט היוצא לאור בשנת 2015 המדובר בסרט הנוקמים, ולכן הסרט נגמר בצורה המאוד מפתיעה אותנו הצופים.

 

אין כמו החליפה של קפטן אמריקה

 

לסיכום אני ממליץ ואפילו ממליץ בחום ללכת לראות את הסרט כמה שיותר מהר לכל מי שאוהב את העולם של Marval הוא סתם למי שאוהב אקשן מהסרטים.

ציון בסולם “הספה של שובל”: 7.9

אודות שובל

השאר\י תגובה