טריילר רישמי ל-Captain Marvel שוחרר

אולפני Marvel משחררים לנו סוף כל סוף טריילר רישמי לשובר הקופות הבא שלהם Captain Marvel.

כולנו רצינו וחיכינו בסבלנות, ולבסוף זכינו לקבל מ-Marvel את הטריילר לו ייחלנו זמן כה רב. טריילר ראשון עבור סרט גיבורי העל הבא של Marvel עם הגיבורה הראשונה שזוכה לקבל סרט לגמרי משלה, Captain Marvel.

הטריילר החדש הוא אומנם בן פחות מ-2 דקות, אבל כמות המידע והדברים החדשים שנחשפים לנו אודות הסרט וגיבורת העל עצמה היא רבה במיוחד. זה מתחיל בכך ש-קרול נוחתת באיזו חנות נידחת של בלוקבאסטר אי שם בשנות ה-90, ואז היא ממשיכה לנדוד ברחבי העיר ונדמה כי היא לא מצליחה להבין מה קורה סביבה. כעת קולו של ניק פיורי נשמע ברקע והוא מזהיר אותנו מפני מלחמה שקרבה ובאה ובין היתר גם פלישת חייזרים לכדור הארץ. בין כל הסצנות המתחלפות אנחנו רואים כי קרול הייתה טייסת בעברה, ולא ממש ידוע כיצד היא הפכה להיות מי שהיא כרגע. ממש לקראת סוף הטריילר אנחנו מקבלים הצצה אל גזע החייזרים הידוע בשם Skrull. אותם חייזרים ירוקים ככל הנראה הגיעו אל כוכב הלכת הכחול שלנו, ומי יודע מה הם מחפשים עליו. מה שבטוח זה ש-Captain Marvel שומרת עלינו והיא לא תתן לאף חייזר להשמיד את כדור הארץ.

הסרט ישוחרר ברחבי העולם ב-8 למרץ 2019, ונראה כי הוא הולך לקבל הרבה מאוד אלמנטים מעלילות המלחמות של ה-Kree נגד ה-Skrull שהופיעו אי שם בקומיקס במהלך שנות ה-70.

חדי האבחנה שבינכם יוכלו לראות כי הסוכן קולסון גם מופיע בטריילר, וגם הוא הולך לזכות בזמן מסך בסרט העתידי.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה