קפטן מארוול מקבלת טריילר חדש ומפוצץ

לפני החשיפה של הטריילר הרשמי לסרט הבא של הנוקמים, חברת Marvel מחליטה לפנק אותנו בטריילר לסרט הקרוב שיגיע לפני, “קפטן מארוול”.

כשהטריילר הראשון נחת עלינו, הרבה מעריצים היו פסימיים בקשר לגיבורה החדשה של Marvel. אבל עם זוכת האוסקר ברי לארסון בתפקיד הכוכבת, ידענו שעדיין אין מה לדאוג וחברת Marvel תביא לנו עוד סרט קומיקס נהדר בכיכובה של קפטן מארוול.

ובכן, לפי הטריילר החדש, זה נראה בדיוק מה שנקבל- לא רק שהאקשן נראה טוב וכך גם האפקטים, אבל הטון הרבה יותר מתאים ל-Marvel ויש תחושה של קצת מיסתורין סביב קרול דאנברס. מוזמנים לראות:

כמו שהטריילר של “מלחמת האינסוף” עשה זאת, גם פה אנחנו לא נחשפים ליותר מדי מהעלילה של הסרט ומה שקרה לקרול דנברס. האם היא חייזר? האם היא בת אדם? אנחנו לא לגמרי יודעים מהטריילר. אבל מה שאנחנו כן יודעים מהטריילר זה שנזכה לראות את הגיבורה האהובה של Marvel בכל התלבושות האייקוניות שלה, בעיקר חליפת המוהיקן שלה כשהיא מפוצצת עשרות חלליות מחוץ לכדור הארץ, מה שיהיה ככל הנראה הסצנה המגניבה ביותר של הסרט.

משהו נוסף ודי מפתיע מהטריילר, זה שנראה כאילו ניק פיורי האגדי יהיה יותר כמו דמות סיידקיק טיפה קומית. אני בטוח שיהיה לא מעט סצנות קשוחות בהן הוא יראה לנו למה הוא נהפך להיות המנהל של ש.י.ל.ד., אבל ממה שהטריילר הראה לנו, הוא נראה כמו הבחור הקליל והטיפה קומי לרצינות של לארסון. האם שילוב זה יעבוד עבור הסטודיו? אני מניח שנגלה רק ב-7 במרץ שנה הבאה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה