נחשפו חלק מחייזרי ה-Skrull שיופיעו בסרט קפטן מארוול

תודות למספר תיאורים שנמצאו ברשת, אנחנו מגלים מי יהיו חייזרי ה-Skrull שילחמו מול הגיבורה החדשה של Marvel, קפטן מארוול

למרות ש-Marvel מצליחה לכבוש את קופות הקולנוע ואת לב המבקרים יותר מאשר DC, זה עדיין מאוד מפתיע שלא ראינו סרט עם גיבורת על בתפקיד הראשי מבית Marvel. אבל למזלנו נקבל זאת במרץ 2019 עם הסרט "קפטן מארוול" בכיכובה של ברי לרסון.

עד כה, לא נחשף יותר מדי לגבי הסרט המצופה, רק מי שתגלם את הגיבורה הבלונדינית (ברי לרסון) ובקומיקון גילינו שהאויב מולו תלחם יהיו זן החייזרים ה-Skrull. כעת, אנחנו מגלים שכמה חייזרי Skrull ספציפים מהקומיקס יעשו את הבכורה הקולנועית שלהם ב"קפטן מארוול".

לפי דיווח חדש, התגלו ברשת דרישות מהשחקנים שיגלמו חלק מהדמויות של הסרט:

אלפא: נקבה, 20-49. מנוסה בקרב, רקדנית או מתעמלת עדיף.

דלתא: גבר, 20-49. חייב להיות מעל 1.80 מטר, כתפיים רחבות ושרירי.

שחקן משנה: גבר, 35-45, שרירי, שחצן, גדול אבל לא גדול כמו דלתא.

תיאורים נמצאו בלינק הבא.

שחקן המשנה נשמע כמו Titannus, חייזר Super Skrull מאוד חזק מהקומיקס שיופיע בטוקיו, אחד האיזורים בהם מצולם סרט ההמשך ל"הנוקמים: מלחמת האינסוף", אז אולי הוא יהיה הקשר בין הנוקמים לבין "קפטן מארוול".

באשר לאלפא ודלתא, הם ככל הנראה הנסיכה Anelle ו-Dorrek VII בהתאם. שניהם היו דמויות משמעותיות במלחמה בין ה-Skrull וה-Kree של הקומיקס, עם Dorrek כמנהיג ה-Skrull ו-Anelle כבתו. בנוסף, Anelle הביאה ילד לעולם ביחד עם Mar-Vell, קפטן מארוול המקורי, מה שהוביל למלחמה בין שני הזנים בקומיקס.

עם ה-Skrull כהאויב הראשי של הסרט וקפטן מארוול הגיבורה הראשית של הסרט, זה לא מפתיע שהסרט יתרכז במלחמה בין ה-Skrull וה-Kree. הסרט מתקרב עוד ועוד לתחילת ההפקה, אז אפשר לצפות לחשיפה של פרטים נוספים בהמשך.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה