כרמן סנדייגו מגיעה אל Netflix בטריילר חדש

סדרת האנימציה החדשה של Netflix, "כרמן סנדייגו", קיבלה טריילר.

מוקדם יותר השנה רשת הצפייה הישירה Netflix החליטה לעבד את הזכויות של הגנבת החמקמקה, כרמן סנדייגו לסדרת אנימציה וסרט לייב-אקשן. זו לא הפעם הראשונה שסנדייגו נמצאת על המסך הקטן. הגנבת הבלתי תפיסה התחילה את דרכה במשחק חינוכי על מסך המחשב בשנת 1985. היא הייתה מסתובבת בעולם ומשאירה רמזים למיקומה החדש, וכך לימדה ילדים גאוגרפיה והיסטוריה.

לאחר שש שנים סנדייגו עברה אל הטלוויזיה עם שעשועון בשם Where in the World Is Carmen Sandiego? שהונחה על ידי גרג לי. השעשועון שהציג בלשים שניסו לתפוס את כרמן על ידי הפגנת הידע שלהם בגאוגרפיה, הוביל ליצירתה של הסדרה המצוירת Where on Earth Is Carmen Sandiego? ב-1994. בסדרה הגנבת, כרמן סנדייגו ושני בלשים, זאק ואיבי, שיחקו בחתול ועכבר והסדרה זכתה ללא מעט מעריצים.

לאחר קצת יותר מ-20 שנים, Netflix החליטה לחדש את הסדרה המצוירת ולהוסיף לה גם סרט לייב-אקשן וספרים מבוססי הסדרה. עד שכל אלו יצאו, רשת הצפייה הישירה הוציאה טריילר לסדרת האנימציה:

את כרמן תדבב ג'ינה רודריגז ("ג'ין הבתולה"), ולצידה ידבב פין וולפהארד ("דברים מוזרים") את הדמות הידועה בשם "Player". רודריגז תשחק את כרמן גם בסרט הלייב-אקשן וכותב תסריט הסרט "לילה בטירוף", Mark Perez יכתוב את תסריט הסרט של כרמן.

לפי הטריילר נראה שהסדרה החדשה תענה על השאלה מי היא כרמן סנדייגו יותר מאשר איפה היא. הגנבת הידועה, התחילה את דרכה באקדמיה לגנבים, אך קיבלה נקיפות מצפון לאחר שהבינה ש"לגנוב זה לא משחק, זה פוגע באנשים". אז כרמן החליטה לגנוב אך ורק חפצים שחברי V.I.L.E. עלולים לגנוב ולהשתמש לרעה.

כרמן סנדייגו תעלה אל רשת הצפייה הישירה Netflix ב-18 בינואר השנה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה