מעבירים הילוך – טריילר ראשון ל-Cars 3

Cars 3, הסרט השלישי בסדרת סרטי Cars מבית Pixar, מגיע אלינו בחריקת צמיגים במהלך 2017 וכולנו מקבלים הצצה ראשונה למשהו שככל הנראה יהיה שונה ממה שהכרנו. חממו מנועים ויצאנו לדרך.

לאולפני Pixar יש לא מעט סרטים מצליחים בהם צעצוע של סיפור, רטטוי, Wall-e ועוד ועוד ועוד, אך משום המותג Cars תמיד היה השונה בחבורה, הוא היה יותר ילדותי עם הומר הרבה יותר פשוט ופחות עומק כמו בשאר הסרטים שהתאימו לכל סוגי הקהלים. אך הנה מגיעה לה שנת 2017 ואיתה גם הסרט החדש בסדרה שלוקח פנייה לכיוון אחר ונראה שהוא אפילו קצת יותר קודר משאר הסרטים בסדרה והרבה יותר ריאליסטי.

מעניין נכון? גם הפוסטר שנחשף לאחרונה שונה בנראות שלו ממה שהכרנו, ומתמונה שמשדרת בד”כ סרט לכל המשפחה – הגענו למשהו שונה לחלוטין יחד עם הכותרת הסופר מסקרנת  From this moment, everything will change. 

cars-3-poster

ב-Pixar מספרים שהעלילה החדשה שתמשיך להיות סביב Lightning McQueen (המדובב ע”י אוואן ווילסון) שצריך להתרגל לעולם המירוצים העכשווי כשהוא כבר נחשב ותיק רק עם הרבה יותר עומק ורגש כמו שאר סרטיה המצליחים ופחות כמו הסרטים הקודמים. לצידו נאמר יופיעו גם דמויות חדשות כמו Cruz Ramirez ו-Jackson Stoem שעדיין לא ידוע מי ידובב אותם וגם דמויות ותיקות כמוMater  שמדובב ע”י  Larry the Cable Guy ו- Ramone המדובב ע”י צ’יץ’ מרין.

תאריך משוער לסרט 16 ביוני 2017,

ספרו לנו בתגובות מה אתם חושבים שיהיה, מירוץ מזהיר או… תאונת שרשרת.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה