קאסלווניה מקבלת עונה רביעית בנטפליקס

סדרת האנימציה המצוינת של נטפליקס, “קאסלווניה”, תחזור בעונה נוספת של חיסול מפלצות וערפדים

אחת מסדרות המקור הטובות ביותר של נטפליקס (בעיניי ובעיניי רבים, בעיקר מעריצים של כותר Konami) היא סדרת האדפטציה “קאסלווניה”, שעוקבת אחרי טרבור בלמונט, סייפה הקוסמת ואלוקרד, הבן של דרקולה.

בזמן שחיכינו לקבל משחקים חדשים בכותר Castlevania של Konami, חברת נטפליקס דאגה לתת לנו תוכן כלשהו שקשור למשפחת בלמונט האגדית עם סדרת האנימציה עקובת הדם “קאסלווניה”, וכעת, אחרי עונה 3 מוצלחת, אנחנו מקבלים אישור רשמי על עונה רביעית בדרך אלינו.

העונה השלישית, שהמשיכה להתרכז בטרבור בלמונט, סייפה ואלוקרד, ראתה את גיבורינו יוצאים לדרכם- אלוקרד נשאר לשמור על סודות המשפחה שלו ושל בלמונט בטירה של דרקולה, בזמן שסייפה וטרבור יצאו לדרך לחסל מפלצות שדרקולה הותיר מאחור, בו בזמן נהנים מהחברה אחד של השני. העונה התרכזה גם בערפדים הנותרים ושני המשרתים של דרקולה שעדיין חיים, אייזיק והקטור, ובאופן שהעונה נגמרה, זה לא מפתיע שאנחנו מקבלים אחת נוספת.

חברת נטפליקס, החליטה להכריז על העונה החדשה באמצעות המראה החדשה של אייזיק, שבמחיאת כף מראה לך מה שאתה רוצה לראות, מחאנו כף וקיבלנו עונה נוספת.

מה יכול להיות בעונה החדשה? אי אפשר לדעת, אבל בידע שלנו לגבי סדרת המשחקים, חזרתו לחיים של דרקולה, בואו המצופה של גרנט הגיבן והרבה מאוד דם ואלימות.

נדאג לעדכן אתכם עם תאריך יציאה רשמי ברגע שנטפליקס תשתף.

 

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה