קאסלווניה – העונה השלישית תגיע בחודש מרץ

סדרת האנימציה של נטפליקס לכותר המשחקים האהוב "קאסלווניה" תחזור לעונה שלישית בחודש הבא

כותר שמעריצים ממשיכים לחכות לראות חוזר למסך הגיימינג שלהם בעשור האחרון זה כותר Castlevania של Konami, אבל בגלל שהחברה ידוע בחוסר העניין שלה להמשיך כותרים מוכרים מעברה, שחקנים נאלצו להסתפק בבידור אחר של הכותר כמו האוספים שהחברה שיחררה של המשחקים המקוריים וסדרת האנימציה של חברת נטפליקס "קאסלווניה".

הסדרה המצוירת היא בין האלימות ביותר של השירות ועוקבת אחרי טרבור בלמונט ושותפיו לקרב בהשראת המשחק Castlevania III: Dracula’s Curse. כבר שיבחתי בביקורת מלאה את הסדרה המצוינת והשימוש שלה במוזיקה Bloody Tears מסדרת המשחקים, אז אתם יכולים לנחש את שימחתי הרבה כשנודע שעונה שלישית תגיע אלינו במהלך חודש הבא תודות לפרסום בעמוד ה-NX של נטפליקס בטוויטר עם פוסטר רשמי.

הפוסטר מראה את הנבלים הנותרים מהעונה הקודמת, קרמילה, הקטור ואייזק, אבל ברקע אפשר לראות 2 דברים חדשים, נבל חדש שמחזיק את אבן הפילוסוף של המשחק Harmony of Despair ומפלצת בעלת הרבה עיניים, אולי רמיזה לנבל הסופי של העונה.

בכל מקרה, זה יהיה אדיר לראות עוד עונה נוספת מצוינת של סדרת האנימה ובתקווה הפעם נשמע מספר מנגינות נוספות מסדרת המשחקים ופסי הקול המצוינים שלה.

הסדרה תחזור ב-5 במרץ לשירות הצפייה וכיוון שמדובר בסדרת מקור של נטפליקס, אפשר לצפות שתאריך יציאה זה יהיה זהה גם עבור שירות הצפייה בישראל.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה