חשיפה ראשונה של העונה השנייה של Castlevania ב-Netflix

אחרי עונה ראשונה מצוינת, אנחנו סוף סוף מקבלים הצצה ראשונה לעונה החדשה של Castlevania מבית Netflix

חברת Netflix ממשיכה לספק לנו סדרות טלוויזיה מצוינות. אחת מסדרות אלו זו סדרת האדפטציה של משחקי Castlevania של חברת Konami, שהצליחה להיות אחד מהעיבודים היותר טובים לסדרת משחקים מצליחה.

העונה הראשונה הכירה לנו את ריקטר וולמונט ודרקולה, שני צדדים של אותו המטבע במאבק מתמשך על הקיום של האנושות- דרקולה רוצה להרוג את כל האנושות בגלל שבני האדם הדתיים הרגו את אהובתו וריקטר מגן על האנושות בגלל שזה המורשת שלו, למרות שבני האדם הדתיים שונאים אותו כמו שהם שונאים את דרקולה.

העונה הראשונה הגיעה לסופה עם החשיפה שהסדרה מבוססת על המשחק השלישי בטרילוגיית המשחקים על ה-Nintendo Entertainment System בשם Castlevania III: Dracula’s Curse, כשאנחנו רואים את הקוסמת סייפה ובנו של דרקולה, אלוקרד, מצטרפים לריקטר.

כעת, העונה השנייה ממשיכה בדיוק מאיפה שעצרנו, עם מלחמה מלאה נגד נסיך האופל ולפי הטריילר החדש, העונה הולכת להיות אפילו יותר עקובה מדם ומלאת אקשן מהראשונה. מוזמנים לראות:

אני פשוט מת על האנימציה של הסדרה וזה לא יהיה מפתיע אם הסדרה תמשיך לעונה נוספת שתאמץ את הסיפור של Castlevania: Symphony of the Night מה-PlayStation 1.

מה שכן, אני מקווה לראות את הבן לוויה השלישי של ריקטר, גראנט, גם מצטרף לחבורה בעונה זו.

המלחמה נגד דרקולה מגיעה לשיאה ב-26 באוקטובר, רק ב-Netflix.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה