הדרמה העל טבעית Chambers בוטלה לאחר עונה אחת

בצעד לא אופייני, Netflix ביטלה את Chambers, הדרמה העל טבעית בכיכובה של אומה תורמן, לאחר עונה אחת.

Chambers שנוצרה על ידי לאה רחל, עוקבת אחר סיפורה של סשה יאזי (סיון אלירה רוז), נערה שמתחילה לחוות חזיונות מוזרים לאחר שעברה השתלת לב. חוויותיה הופכות מטרידות יותר ויותר, עד שהיא מחליטה לחפש את האמת על הנערה התורמת והמתה שאת הלב שלה קיבלה, אבל ככל שהיא מתקרבת אל האמת, כך הופכות החוויות שלה ליותר מבעיתות.

בכיכובם של אומה תורמן וטוני גולדווין כננסי ובן לפבר, Chambers קיבלה ביקורות שליליות מהמבקרים לאחר הבכורה באפריל.  בהתחשב באופי בעל הטוויסטים והפתעות של התעלומה העל-טבעית, הצופים נותרו עם הרבה שאלות אחרי סיום העונה הראשונה. שאלות שהם קיוו שיפתרו בעונה 2. Netflix מחדשת 80% מהסדרות שלה אחרי העונה הראשונה, לכן היו תחזיות אופטימיות לגבי חידוש הסדרה לעונה השנייה למרות הביקורות הלא אוהדות יחסית וחוסר העניין התקשורתי סביבה.

עם זאת, זהו אחד מאותם מקרים בהם Netflix החליטה ללכת נגד הרגליה המוכרים ולבטל את הסדרה לאחר עונה אחת. חברת הצפייה הישירה הצהירה:

אנו אסירי תודה ליוצרת ומפיקת הסדרה לאה רחל על שהביאה לנו את הסיפור הזה ולחבריה המפיקים, אלפונסו גומס-ריג'ון, סטיבן גייגן מSuper Emotional, ויני קמפ, Wolfgang Hammer מסופר דלוקס וג'ניפר ייל. אנחנו גם אסירי תודה לצוות הבלתי נלאה, ולחברי צוות השחקנים המדהימים, בייחוד אומה תורמן, טוני גולדווין ולסיון אלירה רוז החדשה והמוכשרת.

ככל הנראה, Netflix הגיעה להבנה שזה לא הגיוני כלכלית להחזיר את Chambers לעונה אחת נוספת. התכנית לא בדיוק תפסה בקרב הקהל של מנויי Netflix וממש לא הגיעה לאחוזי הצפייה שסדרות אחרות מגיעות אליהם. סביר להניח שגם אי התעניינות ברשתות החברתיות והביקורות השליליות שהתכנית קיבלה שיחקו תפקיד בסיומה המוקדם. לאכזבתם של הצופים שכן אהבו את הסדרה, הם לא יגלו לעולם מה יקרה לסשה יאזי ולמבקר העל טבעי המוזר שלה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה