הרפתקאותיה המצמררות של סברינה מקבלת טריילר לעונה השנייה

אחרי פחות משנה, העונה השנייה של “הרפתקאותיה המצמררות של סברינה” תצא ב-5 באפריל 2019.

העונה הראשונה של “הרפתקאותיה המצמררות של סברינה” יצאה אל Netflix באוקטובר השנה ונראה שהחברה לא מבזבזת זמן וכבר הוציאה טריילר לעונה השנייה שתצא באפריל הקרוב.

הסדרה מבוססת על קומיקס בעל אותו שם של חברת ההוצאה לאור “Archie Horror”, חברת בת של “Archie Comics”, ויצא לאור באוקטובר 2014. למי שלא מכיר, “הרפתקאותיה המצמררות של סברינה” סובבת סביב סברינה ספלמן, חצי מכשפה צעירה ומתוסבכת. היא מתמודדת עם היותה חצי בת אדם וחצי מכשפה לאחר שהיא מגיעה לגיל 16 ונדרשת להיטבל בכנסיית הלילה.

מעריצי הסדרה שחושבים שמועד השידור לעונה החדשה לא קרוב מספיק, יוכלו להנות מפרק מיוחד לכבוד חג המולד שהכריזה Netflix.

לכבוד העונה השנייה לוהקו שני שחקנים חדשים, אלכסיס דניסוף (“באפי ציידת הערפדים”, “שומרי הגלקסיה”) בתור אדם מאסטרס, החבר של מרי וורדוול (הידועה כמיס וורדוול שמאדאם השטן השתלטה עליה), שחזר לעיר לאחר שלא היה בה זמן מה. אל דינסוף מצטרף ג’דדיה גודאייקר (היורשים) בתור בעל מועדון מסתורי.

את הצילומים לעונה השנייה כבר התחילו עוד לפני שהעונה הראשונה עלתה לשידור. באותו הזמן כוכבת הסדרה, קירנן שיפקה, דיברה בראיון על העונה השנייה:

עברנו ישר אל תוך העונה השנייה מהראשונה וזה היה באמת מהנה לצלם, במיוחד בהתחשב בעובדה שאני מרגישה כאילו אנחנו כבר בקצב כזה שלצאת מהעונה הראשונה ולקפוץ ישר לעונה השנייה היה ממש, ממש כיף והזדמנות נפלאה לשמור על המומנטום. אנחנו בהחלט… סברינה בהחלט משנה הרבה. הצמיחה שלה בולטת מאוד ולעונה שנייה בהחלט יש נקודת מבט שונה על זה מאשר שהיה בעונה הראשונה. הן שונות מאוד זו מזו.

הציטוט נלקח מכאן.

בטריילר אפשר לראות על מה שיפקה דיברה. נראה שבעונה השנייה אנחנו הולכים לקבל סברינה שונה לגמרי, יותר אפלה, בעלת גישה יותר קלילה בנוגע לקסם ובעיקר פחות אנושית. אליה מצטרפת גם הדודה הילדה החביבה, שנראה שגירושה מכנסיית הלילה הפך אותה ליותר משוחררת ועצמאית. יהיה מעניין לראות מה יקרה עם התינוקת שזלדה גנבה מהאב בלאקווד ואיך אמברוז יתמודד עם החופש שניתן לו והחבר שהולך אחר כנסיית הלילה בעיוורון.

המכשפה הצעירה תחזור אלינו ב-5 באפריל בשנה הבאה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה