טריילר ראשון עבור "Chilling Adventures of Sabrina"

Netflix שיחררה טריילר ופוסטר לסדרת האימה והדרמה "Chilling Adventures of Sabrina".

אחרי הצלחת הסדרה "ריוורדייל" ששודרה ברשת CW מ-2017, Archie Comics חתמו על עסקה עם Warner Bros. Television על עיבודים עתידיים לטלוויזיה. מאוחר יותר בשנת 2017, נמסר כי CW, רוברטו אגוויר-סקאסה והיוצרים של "ריוורדייל" מחדשים את הנכס  "סברינה המכשפה הצעירה" בתור דרמת אימה בשם "Chilling Adventures of Sabrina".

עם זאת, הפרויקט הידוע כיום כ-"Chilling Adventures of Sabrina" עבר אל Netflix כששתי עונות הוזמנו ועוד מידע על זה התגלה. הסדרה מבוססת על סדרת קומיקס של Archie Comics בעלת אותו שם, שנוצרה על ידי רוברטו אגוויר-סקאסה ורוברט האק ב-2014 כסדרת בת לקומיקס "fterlife with Archie", אשר עוקבת אחר המכשפה הצעירה סברינה ספלמן בשנות ה-60. התכנית הושוותה ל"מגרש השדים" ול"תינוקה של רוזמרי", כפי שהוא צפוי להציג את סיפור ההתבגרות של הדמויות בשילוב עם אימה ואיך לא, כישוף.

קירנן שיפקה מככבת בסדרה כסברינה ספלמן. אליה מצטרפות לוסי דייוויס ומירנדה אוטו כדודותיה של סברינה, הילדה וזלדה. רוס לינץ' ישחק את הבן הזוג, הארווי קינקל, ג'אז סינקלייר תשחק את החברה הכי טובה, רוזלינד ווקר, צ'אנס פרדומו ישחק את בן בן הדוד אמברוז ספלמן, מישל גומז כמורה הרוחנית מרי וורדל שבהמשך הופכת למאדאם שטן וריצ'רד קויל שישחק את האב בלאקווד.

הטריילר ל-"The Chilling Adventures of Sabrina" בהחלט נראה כמו הדרמה המפחידה והעל טבעית שהובטחה. חלק ניכר מהטריילר מורכב מקטעים מהירים שמציגים לראווה את הסטים של הסדרה כמו Spellman Mortuary וCerberus Books. יתר על כן, הטריילר מרמז על יום ההולדת ה -16 של סברינה, אשר מסמן תקופה חשובה בחיים של מכשפה צעירה. אבל החגיגות הן לא רק כיף ומשחקים, עם מספר צילומים של טקסים פולחניים שונים והשד שנמצא מאחורי סברינה בפוסטר.

בסך הכל ל-"Chilling Adventures of Sabrina" יש אווירה דומה ל-"ריוורדייל". ככל שהצופים יכולים להגיד שתי הסדרות נוצרו על ידי אותו צוות עם אותה נטייה למזג ז'אנרים שונים עם בדרמת נעורים. במקרה של סברינה,  כנראה הולכים להיות הרבה  אלמנטים על טבעיים ושל אימה, אשר יסייעו להפריד ולבדל אותה מ"ריוורדייל". אבל למרבה הצער, מי שהסתקרן מהטריילר יצטרך לחכות קצת יותר מחודש עד שהפרק הראשון יעלה ל-Netflix.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה