כריס המסוורת' לא עוזב את ה-MCU בקרוב

הנוקם הותיק ביותר שנותר של ה-MCU, בגילומו של המסוורת', לא מתכנן לעזוב את היקום אחרי Thor: Love and Thunder

כשה-MCU הגיע לשיאו עם הסרט "הנוקמים: סוף המשחק" שהביא לסיום סיפור בן 10 שנים, נאלצנו להיפרד מ-3 נוקמים שייסדו את קבוצת הגיבורים האהובה של Marvel, "קפטן אמריקה", "האלמנה השחורה" ו"איירון מן", ובזמן שסקרלט ג'והנסון מתוכננת לחזור למסך בסרט פריקוול שמתעכב בגלל הקורונה, נשארנו עם 3 נוקמים שעתידם לא מובטח- הוקאיי שהולך להוריש את הקשת שלו לגיבורה חדשה בסדרת ב-Disney+, הענק הירוק שאין לנו מושג מה הולך לקרות איתו ות'ור בגילומו של כריס המסוורת' שמתוכנן לככב בסרט Thor: Love and Thunder.

לגבי השניים הראשונים, אנחנו עוד בסימן שאלה, אבל במהלך ראיון עם מגזין פולני, כריס הרגיע את המעריצים שהוא עוד לא סיים עם אל הרעם.

אתם השתגעתם?! אני לא הולך לפרוש. ת'ור יותר מדי צעיר בשביל זה. הוא רק בן 1500 שנים! זה ללא ספק לא יהיה הסרט בו אני אומר להתראות למותג הזה. לפחות כך אני מקווה.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

זה נהדר לשמוע שהמסוורת' מתכנן להמשיך לגלם את ת'ור אל תוך העתיד. מה שדי מאשר לנו שנטלי פורטמן לא מתכננת להחליף את גיבורינו בסרט העתידי כשתיקח את הפטיש האגדי.

Thor: Love and Thunder מתוכנן לצאת ב-11 בפברואר 2022 בבתי הקולנוע.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה