תמונות מההפקה של Civil War חושפות את Wakanda

Wakanda, הארץ של הפנתר השחור, נחשפה בתמונות לא משומשות מהסרט Captain America: Civil War.

הסרט של הפנתר השחור עוד מעט מגיע והסרט כולו עומד להתרחש בארץ המיסתורית של Wakanda, הארץ האפרקאית בעלת טכנולוגיה מתקדמת והמתכת הנדירה בעולם, וייברניום. עד כה, לא ראינו כלל מהמדינה חוץ מכמה יערות ופסל ענק של פנתר בסוף הסרט Captain America: Civil War כשהמלך וקפטן אמריקה מדברים.

למרות שהפנתר השחור לא היה פוקוס הסרט והמדינה הייתה רק אחרי הכתוביות, אמן בשם Andrew Leung, שעבד בהפקה של Civil War, חשף כמה מהאומנות שהתבקש להכין עבור המדינה הסודית באפריקה והיא נראת מדהים:

העיצוב של המדינה מאוד ייחודי ולא דומה לקומיקס, נראה כי רובה מים ומלאה בגשרי אדמה וצמח, והיא נמצאת במכתש ענק על מנת להסתיר אותה מן העולם, העיצוב של הערים עצמן מאוד עתידניות, עיצוב חלק וגבוה בזמן שאנחנו אפילו לא רואים את הבתים הקטנים, הערים נראות מתקדמות טכנולוגית, כמו שזה אמור להיות.

בין אם באמת יאמצו את עיצוב זה עבור המדינה האפריקאית, עוד לא נדע עד הופעת הטריילר הראשון לסרט שיגיע ככל הנראה באמצע שנה הבאה (בטח בקומיקון), הפנתר השחור מגיע למסכים ב-16 בפברואר 2018.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה