הו קליאופטרה – טריילר חדש ל-Assassin's Creed: Origins

טריילר חדש מציג את מלכת מצרים ואחת הנשים היפות בעולם, קליאופטרה, במשחק Assassin's Creed: Origins ואת העולם המסיבי המצפה לכם בתוך המשחק

זאת הזמנה רשמית להכיר את היפה בנשות מצרים, המלכה קליאופטרה, ששינתה סדרי עולם, את המצביא שהפך מעצמה לאימפריה ואת המתנקש במרכז כל הסיפור בטריילר יפיפה! שוטו איתנו על הנילוס ותיהנו.

טריילר –

אז מה מחכה לנו בטריילר החדש?
נופים מרהיבים שמראים לנו עד כמה המערכת השתפרה, התחזקה, התעצמה ושלוקחת אותנו לשלב הבא בעולם הגיימינג. גם בשטחים פתוחים וגם בשייט על הנילוס? בהחלט!
מערכת קרב מאתגרת שכבר לא חלק איזוטרי במשחק אלא משהו שמכריח אותנו להיות יותר טובים בכל רגע ובמימדים שעדיין לא הכרנו ולא רק כנגד לוחמים אלא גם חיות? ברור!
שחזור של מבנים ואירועים היסטורים עם דמויות מוכרות וצבאות שלמדנו עליהם בשיעורי היסטוריה ורק גירו אותנו לדעת עוד על מה שהיה? בוודאי!
יופי וסאונד שישאירו אותנו בהלם ובציפייה סופר מטורפת עד ה-27 באוקטובר? הווווו כן!

אז במקום למשוך אתכם עוד ועוד, קבלו את הטריילר החדש:

טריילר – https://youtu.be/vC7Lbn-qeag

אם כבר דיברנו על נופים מרהיבים ושטחים פתוחים, קיבלנו גם קליפ חדש שמפרט כמה מסיבי העולם וכמה דברים אפשר לעשות בו. העולם של Assassin's Creed: Origins הולך להיות הכי גדול עד כה מכל המשחקים בסדרה, אפילו יותר גדול מעולם הפירטים של Assassin's Creed: Black Flag. בנוסף, בשונה ממשחקי העבר של חברת Ubisoft, בו הכל ממופה על המפה, השחקן יאלץ לגלות הרבה ממשימות הצד בעצמו.

אז כמו שאמרתי, 27.10.17 החגיגה מתחילה במצרים העתיקה  וכל מי שירצה להצטרף מוזמן ב-Playstation 4, Xbox One וכמובן ל-PC.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה