קוברה קאי: עונה 4 – טרי סילבר חוזר

העונה הרביעית והמצופה של "קוברה קאי" מגיעה ואחד הנבלים האייקונים של הסדרה עושה את שובו

כאשר עשתה את המעבר שלה מהאקסלוסיביות של Youtube לשירות הצפייה של נטפליקס, "קוברה קאי" התפוצצה בפופולריות ממעריצים של הכותר וצופים חדשים, שאפשר להגיד שהסדרה הייתה בין הסדרות הכי נצפות של תקופת הקורונה.

העונה השלישית של הסדרה ראתה את דניאל טס מזרחה ונפגש עם הדמויות המוכרות של "קרטה קיד 2", אחרי שובו לעמק, הוא מתעמת עם קריס שאימץ את רובי כהתלמיד שלו והעונה הגיע לסופה עם תחרות באופק כשמצד אחד קריס ורובי, ומצד השני מיגל, סמנתה, דניאל וג'וני, שאיחדו כעת את הדוג'ו של מיאגי והדוג'ו החדש של ג'וני, ניב נשר (Eagle Fang).

סוף העונה רואה את קריס מבצע שיחת טלפון לחבר ישן שיחזור, ולמרות שרובנו שיערנו שמדובר בנבל השני של "קרטה קיד 3" טרי סילבר, לא היינו בטוחים בגלל פרישתו של תומאס איאן גריפית ממשחק. אבל כעת, שוחרר טריילר קצר חדש שמאשר את חזרתו של סילבר.

אפשר להניח כבר שבתחרות מיגל ורובי יסגרו את החשבון שלהם, כמו כן גם סמנתה וטורי. אבל השאלה הגדולה ביותר תהיה מעורבותו של סילבר והמזימות שהוא מתכנן עבור גיבורינו בעונה החדשה ומה תהיה השפעתו על דניאל בהתחשב בהיסטוריה שלהם.

אני מניח שנגלה בהמשך השנה כשהעונה הרביעית וככל הנראה האחרונה של הסדרה תגיע לשירות הצפייה של נטפליקס.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה